Wypominki roczne 2023/2024 cz. 4

Wypominki Roczne 2024  część IV

         Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końcaTobie Boże miłosierny polecamy zmarłych; rodziców, rodzeństwo, krewnych ,przyjaciół, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła oraz kapłanów; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, ks. Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard, ks. Jacek, ks. Stanisław, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław, ks. Józef,  ks. Tadeusz Porzuczek, ks. Wiesław Augustyn, ks. Jan Wojcieszek oraz zmarłych polecanych w modlitwach wypominkowych; Janina, Henryk Krzemińscy, Józef Saj i zmarli z rodziny//Niemczyk Władysław, Maria, Kuna Maria, Józef, Jan i Janina, Kuna Stanisław, Michał, Marek, Drozd Stanisław, Zofia, Franciszek, Klubek Anna, Henryk//Aleksander Sudak, Józefa, Antoni Bezak, Janina, Józef Sudak//Proczek Anna, Franciszek, Wojciech, Rozalia, Kołodziej Piotr, Julia, Stanisław//Haracz Józef, Józefa, Sarama Michał, Ludwika, Stefania// Maria Mazur, Józef Ochab, Danuta, Jan Mazur//Sarama Piotr, Barbara, Michał, Stefania, Jan, Janina// Białek Agata, Jan, Antonina Posłuszny, Żądło Stanisława, Władysław//Zofia, Czesław Halat, Aniela, Józef, Stanisław Wsolak, Magdalena Zapała, zmarli z rodziny; Halat, Kowalski, Wsolak, Rzepka//Maria, Franciszek Mycek//Stanisław Wiącek, Michał Siwiec, Julia Blicharz, Wiącek Julia i zmarli z rodziny//Jan, Maria, Zdzisław Świerk, Wojciech, Katarzyna Guzior//Władysław, Henryka, Antoni, Janina Tyrpin, Stefania, Adam, Franciszek Tyburczy// Katarzyna, Franciszek Saj i zmarli z rodziny//Helena, Stanisław Kuna, Aniela, Jakub Staroń, Rozalia, Zofia Warunek//Sarama Piotr, Olszowy Franciszek, Janina//Janina, Jan, Julia, Antoni Kret, Józef Skóra, Władysława, Józef, Apolonia, Karol Furtak, Stefania, Władysław Gaweł//Saj Julia, Helena, Tadeusz, Roman, Kuca Kazimiera, Wilk Henryk, Leokadia, Rozmus Stanisław, Aniela//Jan, Bronisława, Józef Żądło//Wilk Marian, Adela, Henryk Rybicki, Władysława Warunek//Jemioło Maria, Miazga Stanisław, Zofia, Jemioło Michał, Maria//Orzech Stanisław, Zofia, Józef, Darłak Julia, Ludwik zmarli z rodz.; Orzech, Darłak, Sitko, Bieleń//Mieczysław, Michał, Michalina Bryk, Antoni, Henryka Bednarz, Józef Starzec//Żądło Bronisława, Józef, Kazimierz, Stanisław//Rozalia, Zofia, Czesław, Wojciech, Władysław Draus, Maria, Henryk Kluk, Jan Fryc, Grażyna, Jan Przydział, dusze w czyśćcu cierpiące//Władysław Żądło, Weronika, Gabriel Początek, Stefania, Kazimierz Żądło, Stanisława, Augustyn Kuśnierz//Ludwik Rozmus, Jan, Aniela Rozmus, Roman, Rozalia, Tomasz, Zofia, Jan, Kunegunda, Zygmunt, Stefan, Maria Żądło, Antoni, Stanisława, Jan, Władysława Żądło, Aniela, Stanisław Madej//Anna, Józef, Jan, Marian Motowidło, Janusz Rębacz i zmarli z rodziny//Józefa, Rafał Hryszkiewicz, Antoni Tyrpin// Józefa, Józef Bajor, Stanisław, Izabela Bajor, Maria, Antoni Bajor, Antoni, Ludwika, Henryka Tyrpin, Katarzyna, Jan Juras, Maria, Zbigniew, Mieczysław Juras, Anna Wadas, Ewa, Jan, Józef Szendoł, ks. Florek, Jerzy Zuber, Aleksander Polek//Wiącek Jan, Zofia, Kazimierz, Józef, Marcin, Mazur Jan, Maria// Eugeniusz Mazur//Kuca Stanisław, Maria, Jan Świątek, Kazimierz Kuca, Tadeusz, Izydora Kuca, Ludwik, Maria Rząsa, Konstanty, Katarzyna Rząsa, Stanisław, Roman Rząsa, Piotr, Maria Rząsa, Stanisław, Karolina Saj, Stefan, Zygmunt Saj, Maria, Lucjan Nowak, Maria Wachnicka// Kuna Maria, Tadeusz, Stefania, Stanisław, Opiela Tekla, Józef, Uliasz Maria, Stanisław, Ryszard// Kiwak Andrzej, Katarzyna, Władysław, Antonina, Guzior Jan, Klisko Karolina// Pupa Bronisława, Bronisław, Wieczorek Adam, Józefa, Wojton Kazimierz, Stanisław, Czesław, Głodek Andrzej// Rząsa Janina, Piotr// i dusze w czyśćcu cierpiące…//Jan, Katarzyna Kołodziej, Stefania, Wincenty Harasiński, Maria, Władysław Snopkowski//Sarama Piotr, Staroń Zygmunt// Tadeusz Hajduk, Maria, Stanisław Kasza// Ludwik, Stefania, Bronisława, Jan, Helena Wójtowicz, Zofia Miazga, Anna Kaczmaryk, Józef Wójtowicz, Józef Pas// Julia, Józef Draus, Anna, Andrzej Piwoński oraz dusze w czyśćcu cierpiące//Drałus Władysław, Anna, Józefa, Feliks, Stanisław Skóra, Wiktoria, Feliks Skóra, Krzak Kazimierz, Krawiec Helena, Kazimiera Mazur, Kujda Janina, Feliks//Rozmus Helena, Ignacy, Andrzej, Zofia, Drałus Eugeniusz, Kwarta Anna, Józef, Tylutki Józefa, Władysław//Porzuczek Franciszek, Ludwika, Józef, Grabowski Marek, Monika, Jan zmarli z rodziny Porzuczek i Staroń//Stypa Feliks, Jan, Michalina, Fryderyk, Tomasz, Świątek Stefan, Aleksandra, Józef zmarli z rodziny// i dusze w czyśćcu cierpiące//

Koronka do miłosierdzia Bożego

Boże mój, miłuję Cię nade wszystko dla Twej nieskończonej dobroci i żałuję z całego serca, że Ciebie, moje Dobro Najwyższe, tak wiele razy obraziłem. Udziel mi swej łaski, abym wytrwał w dobrym i nie powracał już do dawnych moich grzechów. Zmiłuj się nade mną, a także nad duszami cierpiącymi w czyśćcu, które miłują Cię z całego serca i ze wszystkich swoich sił. Wysłuchaj błagania, jakie zanoszę za nimi i udziel mi łaski, o którą proszę przez ich wstawiennictwo. Miej litość nade mną i nad biednymi duszami w czyśćcu. O Maryjo, Matko dusz w czyśćcu cierpiących, uproś im jak najszybsze uwolnienie z czyśćca i wieczny odpoczynek w niebie. Amen. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

.

 

 

Brak możliwości komentowania.