Niedziela – 2.05.2021

1. I niedziela adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie o 11.00 uroczystość I komunii św. dla III klasy. Dziękujemy rodzicom za złożoną ofiarę jako dar ołtarza. Od poniedziałku rozpoczynają Biały Tydzień –zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami. A rocznica komunii św. za tydzień na sumie.
  2. Jutro Uroczystość Królowej Polski – msze św jak w niedzielę. Codziennie nabożeństwa majowe o 18.00 zapraszamy do uwielbienia Boga z Maryją.
  3. W środę modlitwę różańcową za Ojczyznę, poprowadzi AK .
  4. W sobotę – Uroczystość św. Stanisława bp i męczennika – patrona Polski.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca – okazja do spowiedzi codziennie półgodziny przed Mszą św i piątek od 17.00. Chorych odwiedzę w piątek od 11.30.
  6. Intencje mszalne…
  7. Spotkania grup duszpasterskich;.
    • Środa o 18.00 AK
    • Sobotę o  16.00 kandydaci do bierzmowania i o 17.00 LSO.
  8. Czytajmy Biblię i prasę katolicką- tygodnik niedziela poświęcony jest Królowej Polski.
  9. Dziękuję za sprzątanie, złożona ofiarę od sprzątających oraz piękną komunijną dekorację świątyni rodzicom klas II Proszę o podjęcie opieki nad Domem Bożym przez rodziny; Broda Wiesława, Bajda Katarzyna, Guzior Julia i Guzior Agnieszka.
  10. Wszystkim jubilatom i solenizantom, życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki ich patronów i św. Józefa.
  11. Dziś o 15.00 pogrzeb śp. Leszka Świątek – dobry Jezu, a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie.