Niedziela – 19.09.2021

1. Dzisiaj niedziela środków społecznego przekazu i zbiórka do puszek na katolickie radio Via w Rzeszowie. Po sumie dziś katecheza rodziców dzieci komunijnych, a później o 12.30 rozpoczęcie katechez przedmałżeńskich w dolnym kościele. Za tydzień bezpośrednio po mszy św katechezy przedmałżeńskie.
  2. W tygodniu wspominamy; wtorek św. Mateusza – ewangelisty, czwartek- św. O. Pio – odpust w Bukowcu o 17.30.
  3. W środę modlitwę różańcową za Ojczyznę poprowadzi Róża św. Małgorzaty.
  4. Intencje mszalne…
  5. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby remontowe parafii – 5 rodzin złożyło 850zł.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni i dołożenie się do dekoracji z kwiatów doniczkowych, które będą dekoracja na dłuższy czas. Proszę o podjęcie opieki nad świątynią przez rodziny; Starzec Czesława, Pawlina Agnieszka,   Sarama Maria, Sarama Agnieszka.
  7. Pogłębiajmy swoje życie religijne – lekturą Biblii i prasy katolickiej w tygodniku niedziela jest o św. O. Pio.
  8. W sobotę o 5.30 ruszamy na wyprawę w Bieszczady. Proszę potwierdzić swój udział wpłacając po 40 zł i pesel. Proszę zabrać suchy prowiant, dobre buty i coś od deszczu.
  9. Z powodu deszczu nie było koszenia trawy, dlatego w sobotę zapraszam te 15 osób od 9.00 – od rodzin za szosą Gąsior Elżbieta do Pas Jana. Ponawiam prośbę do osób, które znają się na       murarce, aby pomogli przy schodach na cmentarzu.
  10. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzy wszelkich łask Bożych i opieki MB.
  11. Modlitwa do św. Michała Archanioła – o opiekę nad naszymi rodzinami.