Niedziela – 22.05.2022

1. Dzisiaj składka na katolickie radio Via w Rzeszowie.
  2. Codziennie zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00 – przychodźmy śpiewać chwałę Bogu z Maryją.
  3. Od poniedziałku do środy wypadają Dni Krzyżowe –modlitwy o pogodę i urodzaje tutaj w kościele. A od piątku rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha św.
  4. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego .
  5. W środę modlitwę różańcową za Ojczyznę, poprowadzi Róża św. Rity.
  6. W czwartek 26.05 – Dzień Matki – będziemy modlić się za nasze kochane mamy i wspólnie śpiewać przy grocie fatimskiej po mszy św.
  7. Intencje mszalne…
  8. Czytajmy Biblię i prasę katolicką w tygodniku Niedziela o tym jak zrozumieć dziś papieża Franciszka.
  9. Dziękuję za sprzątanie i złożoną ofiarę od sprzątający. Proszę o podjęcie opieki nad Domem Bożym przez rodziny; Ewelina Selwa, Plis Monika, Bogdan Marzena, Adam Źródło.
  10. Wtorek o 6.00 z parkingu kościelnego jedziemy na pielgrzymkę dzieci komunijnych i rocznicowych do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic– muzeum Jana Pawła II. Jest jeszcze 8 wolnych miejsc. Cena 55 zł. Konieczny zapis do dziś z peselem.
  11. Za tydzień w parafii św. Alberta w Kolbuszowej rekolekcje poprowadzi znany kaznodzieja ks. Dominik Chmielewski – afisz w gablocie.
  12. Ogłoszenia; nabory do szkół muzycznej w Kolbuszowej, Weryni i Kolbuszowej –afisz.
  13. W sobotę koszenie trawy od 9.00 – zapraszam mieszkańców od Pas Józefa za szosą do Białków w stronę Kolbuszowej.
  14. W sobote o 15. 00 -spotkanie organizacyjne Dziewczęcej Służby Maryi DSM -zapraszam dziewczynki od klasy 3 wzwyż.
  15. Wszystkim jubilatom i solenizantom, a zwłaszcza wszystkim kochanym mamom życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki ich patronów i św. Józefa.
  16. Modlitwa do św. Michała o pomoc w walce z szatanem i grzechem.