Niedziela – 26.06.2022

1. Rozpoczęły się wakacje – pamiętajmy, że tylko z Bogiem są one zawsze udane i bezpieczne. Nie zapominajmy o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  2. Środa – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła- składka na Świętopietrze.
  3. Pamiętamy, że w okresie wakacji msze św. wieczorowe o 19.00.
  4. Za tydzień I niedziela miesiąca, adoracyjna, zmiana tajemnic, składka na WSD w Rzeszowie. W tygodniu I piątek, sobota miesiąca skorzystajmy, że spowiedzi codziennie pół godziny przed mszą św., a I piątek od 17.30, o 18.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. Chorych odwiedzę od 9.00.
  5. W środę modlitwie różańcowej za Ojczyznę przewodniczyć będzie Róża św. Judy Tadeusza, po mszy św. krótkie spotkanie AK.
  6. Intencje mszalne…
  7. W I sobotę kolejne nabożeństwo fatimskie. Zachęcamy do napisania próśb i podziękowań na kartkach. A do niesienia figury proszę Róże; św. Faustyny, św. Katarzyny, św. Urszuli, AK, błog Karoliny.
  8. Bóg zapłać dyżurującym za sprzątanie oraz dekorację kościoła. Proszę o podjęcie opieki nad świątynią przez rodziny; Justyna Kuśnierz, Józefa Świątek, Elżbieta Warunek i Damian Warunek.
  9. Czytajmy prasę katolicką – tygodnik niedziela poświęcona jest rodzinie jako największym sukcesie.
  10. Niech Bóg błogosławi wszystkim solenizantom, jubilatom oraz wypoczywającym na wakacjach oraz pracującym.
  11. Modlitwa do św. Michała Archanioła – o szczęśliwe i bezpieczne wakacje.