Niedziela  14.07.2024

1. Pamiętajmy, aby ten czas wakacyjny przeżywać blisko z Bogiem, nie zapominając o modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  2. Chrystus przypomina nam w liturgii słowa o potrzebie świadczenia o Nim zawsze.
  3. Za tydzień poświęcenie pojazdów z racji Tygodnia św. Krzysztofa – zebrane ofiary przeznaczone na Miva Polska – czyli na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  4. W środę modlitwie różańcowej za Ojczyznę przewodniczyć będzie Róża św. Faustyny.
  5. Intencje mszalne…
  6. Bóg zapłać za wszelkie dobro mijającego tygodnia oraz sprzątanie i złożoną ofiarę od dyżurujących. Proszę  o podjęcie opieki nad świątynią rodziny; Wójtowicz Krystyna, Dłużeń Ewelina, Kwoka Agnieszka, Zielińska Gabriela. Dziękuję wszystkim podlewającym kwiaty i rośliny przy kościele.
  7. Zachęcamy lektury tygodnika Niedziela – o tajemnicach Jasnej Góry.
  8. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i niech Bóg błogosławi wszystkim solenizantom, jubilatom, wypoczywającym na wakacjach oraz ciężko pracującym.
  9. W sobotę o 8.00 do koszenia trawy zapraszam od Państwa Kret do Rząsa.
  10. Modlitwa do św. Michała Archanioła – o szczęśliwe przeżywanie wakacji.