Niedziela  7.04.2024

1. Święto Miłosierdzia Bożego – to jedyny ratunek dla grzesznego świata. Słowa Jezusa do św. Faustyny – każdy kto dzisiaj przystąpi do komunii św. wynagradzającej, otrzymuje – odpuszczenie win i kar- to ogromna łaska Boża –czyli tak jakby dopiero był po chrzcie św.. Pamiętajmy, aby zawsze z ufnością zwracać się do miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy o odmawianiu z wiara koronki do Bożego miłosierdzia. Niedziela ta rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, uwrażliwia nas na potrzeby każdego człowieka. Składka na Caritas. Przynosimy dziś skarbonki. Odpust w Domatkowie o 11.00. Dziękuję wszystkim o wrażliwym sercu, a szczególnie działającym w Caritas Parafialnej i Szkolnemu Kołu Caritas. Zmiana tajemnic różańcowych i po mszy św. 9.30 katecheza dla rodziców dzieci komunijnych. Dzisiaj dzień wyborów samorządowych – spełnijmy wszyscy swój obowiązek.
  2. Jutro uroczystość Zwiastowania NMP przeniesiona z wielkiego tygodnia 25.03.br – zachęcamy do przyjęcia Duchowej Adopcji na Mszy św. o 18.00.
  3. Za tydzień rozpocznie się Tydzień Biblijny.
  4. W środę modlitwę różańcową poprowadzi; św. Judy Tadeusza.
  5. Intencje mszalne…
  6. Czytajmy prasę katolicką- tygodnik niedziela poświęcony jest Miłosierdziu Bożemu.
  7. Dziękuję za sprzątanie świątyni i ofiarę złożoną od sprzątających. Proszę o podjęcie opieki nad Domem Bożym przez rodziny; Guzior Stanisława, Klecha Zofia, Wiktor Janina, Sarama Marzena.
  8. Spotkania grup duszpasterskich; środa o 19.00 – Rada parafialna, piątek o 18.00 KSM, sobota o 10.00 kandydaci do bierzmowania, o 16.00 DSM, o 17.00 LSO.
  9. Serdecznie dziękuję za bezinteresowne przygotowanie opału na zimę druhom z Przedborza. Bóg zapłać.
  10. Wszystkim jubilatom, solenizantom, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki św. Józefa.
  11. Modlitwa do św. Michała o opiekę nad naszymi rodzinami.