Niedziela – 4.06.2023

1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – pielęgnujmy w sobie prawdziwy obraz Boga Trójjedynego. Niedziela adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W środę modlitwie różańcowej za Ojczyznę przewodniczyć będzie AK
  3. W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała – w tym roku idziemy w stronę Huty do św. Jana Nepomucena. Niech nasz udział w procesji będzie publicznym wyznaniem wiary w żywą obecną Jezusa w Eucharystii. Przygotujmy tradycyjnie 4 ołtarze po 10 rodzin z kolejki. 2 ołtarze Huta i 2 Przedbórz.
    • ołtarz przy krzyżu u Państwa Kwarta.
    • ołtarz u św. Jana Nepomucena
    • ołtarz naprzeciw P. Heleny Orzech
    • ołtarz przy krzyżu misyjnym – zakończenie.
      Przygotujmy na procesję nasze sera – przez spowiedź, oraz obrazy, feretrony, chorągwie, proszę dziewczynki do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonków. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w procesjach przez całą oktawę. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha –odbędzie się w Parku Sybiraków w Rzeszowie w Boże Ciało od godz. 19.00. Wstęp wolny
  4. W Boże Ciało będziemy gościć w naszej parafii ks. Szymona Piękosia – misjonarza posługującego w Ekwadorze – wygłosi Słowo Boże ,a składka będzie na jego posługiwanie misyjne.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci NSPJ.
  6. Intencje mszalne…
  7. Dziękuję za sprzątanie i ofiarę złożoną . W tym tygodniu w związku z Bożym Ciałem sprzątanie w środę i sobotę. Proszę o podjęcie opieki nad Bożym Domem przez rodziny; Izabela Kostuj, Bronisława Kiełb, Stanisław Wiącek, Bajor Władysława. Podnosimy ofiarę za zastępstwo w sprzątaniu do 70 zł.
  8. Bóg zapłać za troskę o podlewanie kwiatów i krzewów.
  9. Podziękowanie ks. Piotra i UM.
  10. W ubiegłym tygodniu przeszedł do wieczności śp. Henryk Wiącek – dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczny odpoczynek.
  11. Modlitwa do św. Michała o pomoc w duchowej walce z grzechem.