Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela – 26.11.2023

 1. Uroczystość Chrystusa Królazakończenie roku liturgicznego i kościelnego –uwielbiamy Boga za ten czas naszego uświęcania. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ oraz akt poświęcenia, możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej  i KSM-u. W katedrze nasza młodzież z KSM– tam.
 2. Dziś zbiórka do puszek na rzecz remontu Ośrodka Caritas w Myczkowcach, a za tydzień na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie jako nasza- jesienna pomoc.
 3. Za tydzień rozpoczynamy kolejny nowy rok kościelny – Adwentem –radosnym i czujnym oczekiwaniem na przyjście Zbawiciela. Niedziela adoracyjna, zmiana tajemnic i katecheza dla rodziców komunijnych po sumie.
 4. W środę modlitwę różańcową za Ojczyznę poprowadzi Róża MB Fatimskiej.
 5. Intencje mszalne…
 6. I piątek i sobota miesiąca skorzystajmy ze spowiedzi, aby owocnie wejść w czas adwentu. Od 16.00 –adoracja i czas spowiedzi. W sobotę od 8.00 odwiedzę chorych, a o 16.30 różaniec prowadzony przez Róże różańcowe. Zapraszam wszystkich, a zwłaszcza dzieci z lampionami od piątku na roraty o 17.00. Będą codziennie mogli zabierać figurkę MB . Myślmy już powoli o zrobieniu stroików na kiermasz świąteczny Caritas.
 7. Rozpoczęliśmy sezon grzewczy, dbajmy, aby nam było ciepło, patrzmy, aby zamykać za sobą drzwi. Wiemy jak wszystko drożeje, dlatego proszę jak co      roku od rodziny złożyć w podpisanych kopertach po 100 zł na ogrzewanie świątyni. Bardzo dziękuję naszym Panom za ich trudną pracę przy wymianie okien zewnętrznych kościoła. Za tydzień będzie już zakończenie.
 8. Bóg zapłać za sprzątanie, złożoną ofiarę od sprzątających. Proszę o podjęcie opieki nad świątynią przez rodziny; Wojciechowska Maria, Mazur Magdalena, Opiela Dorota, Walawko Jerzy.
 9. Dbajmy o porządek na cmentarzu i wkoło – proszę zabierajmy wypalone znicze do domu. A ziemię z kwiatków za silosem.
 10. Zachęcamy – w tygodniku Niedziela – o tym jakiego Kościoła chcemy Chrystusowego czy…? Ogłoszenia
 11. Ogłoszenia – kominiarz
 12. Wszystkim życzę pięknej niedzieli i tego tygodnia jubilatom i solenizantom życzymy zdrowia i  błogosławieństwa Bożego.
 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła – o królowanie Chrystusa w naszym życiu.

Brak możliwości komentowania.