Wypominki roczne

Wypominki Roczne 2022  część III

         Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże miłosierny polecamy zmarłych; rodziców, rodzeństwo, krewnych ,przyjaciół i kapłanów; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, ks. Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard, ks. Jacek, ks. Stanisław, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław, ks. Józef,  ks. Tadeusz Porzuczek, ks. Wiesław Augustyn, zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych; Julia, Józef Czesnowski, Kaczor Stanisław, Marek, Czesnowski Jan, Helena, Tylutka Zofia, Grażyna// Ludwik, Stefania Kwarta, Jan, Wojciech, Władysława Janczewscy, Jan, Anna Surdel, Edward Klisiewicz// Bronisława, Józef, Maria, Jan Władysław Draus, Jan Świątek zmarli z rodz.; Świątek, Tyrpin, Draus, Łucja Nowak, Maria Plis, dusze w czyśćcu cierpiące,…Genowefa i Jan Niezgoda, Katarzyna i Józef Drożdz, Marianna i Władysław Ocimek, Maria, Helena, Józef, Janina Ocimek dusze w czyśćcu cierpiące, Julia i Piotr Bryk, Julian, Roman, Michał, Józef, Eugeniusz Bryk, Stanisława Kimbar, Spaczyńska Weronika, Maria Arabasz// Emila i Jan Opiela, Józef Opiela, Adelajda i Władysław Sitko, Aniela i Władysław Wojciechowski, Ludwika Walawko, Janett i Jakub Gerlib// Depa Roman, Urszula, Nabrdalik Danuta// Władysław, Krzysztof Sarama, Jan, Stefania Sitko, Kardyś Małgorzata, Jerzy Zuber// Maria, Mieczysław, Sylwia, Genowefa Biesiadecka, Julia, Józef Wiącek, Tadeusz Żądło// Krystyna, Tadeusz Łyżeń, Anna, Tadeusz Pupa, Józef Pilarski// Zofia i Antoni Pas, Zofia i Wojciech, Maria i Józef Kosiorowski// Feret Bronisława, Jan// Wiącek Jan, Zofia, Kazimierz, Józef, Maria, Mazur Jan, Maria// Rozalia, Jan, Władysław Mazur, Stanisława, Władysław Posłuszny// Maria, Antoni, Franciszka, Jan Brzyszcz, Michał, Antonina, Józef Orzech// Sarama Stefania, Michał, Janina, Jan, Starzec Zofia, Franciszek// Turek Maria i Jan, Adam, Draus; Władysław, Czesław, Chrzanowscy; Aniela i Edward, Zuber; Anna, Jan, Jerzy, dusze w czyśćcu// Draus Władysław, Zofia, Rozalia, Wojciech, Czesław, Kluk Maria i Henryk, Przydział Grażyna i Jan// Żądło Jan, Bronisława i Józef// Żądło Władysław// Orzech Stanisław, Maria, Antoni, Trojan Bolesław// Ludwika, Stefania i Stanisław Sitko, Jan, Katarzyna, Aleksandra Kołodziej, Michalina i Józef Skowrońscy, Jan i Genowefa Skwirut//Wilk Marian, Adela// Genowefa, Jan Lechowscy, Genowefa, Julian Piecuch// Stanisław Gąsior, Maria Sieliło// Franciszka, Zdzisław Żuchowscy, ks. Józef Dudziak, ks. Bernard Kuliński, Józefa, Franciszek Frankiewicz// ks. Władysław Sitko, Sitko Maria, Antoni i Zuzanna, Stanisław i Rozalia Sitko, Depa Antoni i Antonina// Popielarz Adolf, Michał i Weronika// Aleksander Sudak, Józefa, Antoni Bezak, Janina, Józef Sudak// Maria, Stanisław, Jan, Helena Guzior, Józef Pas, Jan Bryk// Gałda Antoni, Rozalia, Elżbieta, Warunek Jakub, Stefania, Karolina, Władysława // Zofia Olszewska, Tadeusz Smoła, Józefa, Stanisław Szędzioł// Rozmus Anna, Paweł, Stefania// Grzegorz Wiktor, Jan Białek, Joanna, Jan Wiktor// Janina, Henryk Krzemińscy, Maria, Józef Krzemiński, Józefa, Adam Bieleń, Józef Saj// Stefan, Stanisława, Jan Wardęga, Michał, Maria Jemioło, Kozioł Franciszek, Maria, Krutys Michał, Maria, Źródło Mieczysław, Ludwika// Józefa, Zofia, Jan Henryk, Piotr Pas, Emilia, Władysław, ks. Henryk Florek, ks. Jan Chmioła, polegli na wojnach// Anna Kaczmaryk, Stefania, Ludwik Wójtowicz, Ryszard, Zofia, Józef, Helena, Jan Wójtowicz, Zofia Miazga dusze w czyśćcu cierpiące…// Zdzisław, Stefania, Kazimiera Sazoń, Monika Bidzińska// Niemiec; Edward, Stanisława, Adolf, Ryszard// Anna Rozmus// Stefania, Andrzej Bryk, Zofia, Wojciech, Tadeusz Gaweł// Stefania, Bronisław, Mikołaj Rozmus, Zofia Kowalska// Janina, Stanisław Kuca, Józefa, Tadeusz, Mieczysław Kuca, Władysława, Tadeusz Wdowik, Antonina, Jan Wiktor, Jan Sito// Julia, Jan, Kazimierz Biesiadecki, Anna, Józef, Adam Proczek// Hul Kunegunda, Jan, Stefania, Henryk, Zofia, Tadeusz, Helena, Jadach Bronisława, Jan// Ocytko Wiesław, Jadach Bronisława, Jan, Ocytko Alfreda, Władysław// Perlicka Maria, Bronisław, Mazur Julia, Bronisław// Bronisława, Józef, Maria, Jan, Władysław Draus, Jan Świątek, zmarli z rodziny; Świątek, Tyrpin, Draus, Łucja Nowak, Maria Plis, dusze w czyśćcu cierpiące// Helena, Ignacy, Zofia, Andrzej Rozmus, Eugeniusz Draus, Anna, Józef Kwarta, Józefa, Władysław Tylutki// Zofia, Roman Siębor, Apolonia, Antoni Tylutki// Maria, Tadeusz, Stefania, Stanisław Kuna, Opiela Tekla, Józef, Maria, Stanisław, Ryszard Uliasz, Zbigniew Skiba// Haracz Józef, Józefa, Sarama Michał, Ludwika, Stefania// Emilia, Władysław Widak i zmarli z rodziny, Stanisława, Stanisław Dłużeń, Stefania, Michał Widak, Stanisława Świniuch, Janina Białek, Zofia, Jan Pas, dusze w czyśćcu cierpiące//  Żądło Tadeusz, Olszowy Ryszard, Tadeusz, Kwiatek Maria i wnuk, Jaskulska Zofia, Szczepanik Ewa z rodziną// Anna, Franciszek Wiącek, Helena, Antoni, Józef, Michał Wiącek, Wiktoria, Urszula, Jan Pas, Julia, Józef Dziewit, Władysława, Władysław Korzępa, Maria Dryglas// Andrzej, Anna, Zofia, Jan Wiewióra, Maria, Walenty, Julia Surowiec, Anna Filipek, Aniela Draus, Stanisława Furmanek, Adam Cygan, Bożena Wojtkowiak, Michalina, Franciszek, Józef Kozioł, Anita Lootze, Franciszek Grochala, Janina Białek, Maria, Kazimierz, Leszek Świątek, Natalia Biesiadecka // Edward Gul//…dusze w czyśćcu cierpiące //

Boże mój, miłuję Cię nade wszystko dla Twej nieskończonej dobroci i żałuję z całego serca, że Ciebie, moje Dobro Najwyższe, tak wiele razy obraziłem. Udziel mi swej łaski, abym wytrwał w dobrym i nie powracał już do dawnych moich grzechów. Zmiłuj się nade mną, a także nad duszami cierpiącymi w czyśćcu, które miłują Cię z całego serca i ze wszystkich swoich sił. Wysłuchaj błagania, jakie zanoszę za nimi i udziel mi łaski, o którą proszę przez ich wstawiennictwo. Miej litość nade mną i nad biednymi duszami w czyśćcu. O Maryjo, Matko dusz w czyśćcu cierpiących, uproś im jak najszybsze uwolnienie z czyśćca i wieczny odpoczynek w niebie. Amen. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Brak możliwości komentowania.