Wypominki roczne

Wypominki Roczne 2023część II

         Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże miłosierny polecamy zmarłych; rodziców, rodzeństwo, krewnych ,przyjaciół i kapłanów; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, ks. Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard , ks. Jacek, ks. Stanisław Jaworski, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław, ks. Józef Półchłopek,  ks. Tadeusz Porzuczek, ks. Wiesław Augustyn,  zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych;  Jan, Katarzyna Kołodziej, Stefania i Wincenty Harasiński, Maria i Władysław Snopkowski// Wizner; Józefa, Bolesław, Halina, Edward, Mirosław, Kordula Jan, Kuś Anna, Józef Hopjan, Józef Szpak, Wyrobek Genowefa, Stachnik Maria, Porada Katarzyna, Bryk Maria i Józef, Mayer Olga i Witold // Julia i Ludwik Wiącek, Jan i Zuzanna Ogonek// Anna i Władysław Marek, Rozalia i Jan Gruszka// Aniela i Józef Wojcieszek, Czesław Wojcieszek i Władysław Mucha// Jan, Joanna, Stanisław, Katarzyna Barnadzka, Michalina, Roman, Bernard Różański, Paweł, Maria Szczepanek, Kazimierz Świder// Draus Władysław, Anna, Feliks, Józefa, Skóra Stanisław, Krzak Kazimiera// Emilia i Stefan Porzuczek, ks. Tadeusz. Jan, Edward Opiela// Maria i Jan Piłat, Maria i Jan Mączka, Weronika, Józef, Bronisław Śpiewak// Emilia Bucharz, Józef Stąpor// Maria Guzior, Zofia Draus// Łagowska Barbara i Jan, Mroczka Joanna, Ludwik, Tadeusz// Rolek Czesław, Elżbieta i Stanisław Kosiek, Anna i Franciszek Wiącek, Dziewit Helena, Antoni Wiącek// Władysława i Józef Sarama, Anna, Józef Mazan// Franciszek Jemioło// Depa Franciszek, Piotr, Julia, Olszowy Aniela, Władysław, Jan, Maria Olszowy, Czesław Wojcieszek// Dziechciarz Aniela, Stanisław, Haracz Anna, Skowrońska Maria, Franciszek// Jemioło Maria, Miazga Stanisław, Zofia, Jemioło Michał, Maria, Kozioł Jan, Czesław, Maria, Franciszek, Halat Jan, Tylutki Stanisław, Helena, Krzemiński Henryk, Janina, ks. Henryk Florek, ks. Jan kościelny, ks. Tadeusz Porzuczek, dusze w czyśćcu cierpiące// Kiwak Helena, Władysław, Julia, Piotr Jakubiec// Świątek Maria, Kazimierz, Leszek, Janina, Bajor Jan, Roman, Natalia Biesiadecka, Anna Wiewióra, dusze w czyśćcu cierpiące// Kamińscy; Kazimierz, Bogusław, Gąsior Stanisław, Ozimek Mariusz// Reguła Aniela, Anna, Józef, Drałus Maria, Antoni, Honorata, Bryk Aniela i Stefania, Dryja Maria, Jan, Józef, Stanisław// Saj Katarzyna, Franciszek, Józef, Genowefa, zmarli z rodziny Pipała, ks. Henryk i ks. Władysław Sitko// Białek Agata, Jan, Posłuszna Antonina, Żądło Stanisława i Władysław// Biesiadecki Jan, Julia, Kazimierz, Białek Paweł, Aniela, Wójtowicz Antonina, Michał, Władysław// Staroń Maria, Władysław, Jan, Zbigniew// Wacław Zieliński, Ryszard Ciężkowski, Władysława Warunek, dusze w czyśćcu cierpiące// Kowalscy Anna, Andrzej, Antoni, Jan, Bronisława, Halat Zofia, Czesław, Antoni, Bronisława Kowalski// Snopkowski Wojciech i Zofia, Safin Marian, Józef, Piotr, Snopkowski Andrzej, Rozalia// Jan Sitko, Katarzyna, Henryk Mazur// Porzuczek Franciszek, Ludwika, Józef, Monika Marek, Jan Grabowski oraz zmarłych z rodzin// Guzior Maria, Katarzyna, Wojciech, Robert, Draus Zofia, Ziobro Stanisław, dusze w czyśćcu cierpiące oraz poległych za Ojczyznę, // Maria, Ignacy, Henryk, Józef Bieleń, Filipek Maria, Jan, Józef// Bryk Antonina, Franciszek, Bolesław, Ryszard, Władysław, Chmielowiec Tadeusz, Gałda Karolina// Polek Aleksander, Józef, Darłak Maria, Józef, zmarli z rodziny Darłak, Stanisława Szaraniec// Draus Julia, Józef// Kwiatkowski Ludwik, Antonina, Władysław// Popielarz Robert, Draus Maria i Ludwik// Bryk Michał, Michalina, Mieczysław, Bednarz Antoni i Henryka// Sarama Piotr, Staroń Zygmunt// Łukasz Kanach, Maria i Stanisław Gruszka// Białek Henryk, Józef, Świątek Jan, Zofia, Maria, Helena, Tadeusz, Franciszek, Henryk, Kazimierz// Jan, Maria Sarama, Władysław, Krzysztof, Franciszek, Anna, Wojciech, Teofila, Maria Sarama, Wawrzyniec, Weronika Dryja, Antoni, Katarzyna Feret, Władysław, Stefania Ziółkowscy// Olszowy Zofia, Ludwik i Julia, Maria, Gąsior Józef, Antonina, Stanisław, Maria Sieliło, Józef Owsik, dusze w czyśćcu cierpiące…// Leja Bronisława, Ludwik, Zdzisław, Władysława, Ignacy, Magdalena, Helena, Aleksander, Jan, Maria, Kazimierz, Leszek, Jan, Anna, Władysława Świątek, Zofia, Józef Rzepka, Maria, Jan Drewniak, Agata, Jan Feret, Teofila, Wojciech kuna, Stanisław Kluk//

Koronka do Bożego miłosierdzia..

Boże mój, miłuję Cię nade wszystko dla Twej nieskończonej dobroci i żałuję z całego serca, że Ciebie, moje Dobro Najwyższe, tak wiele razy obraziłem. Udziel mi swej łaski, abym wytrwał w dobrym i nie powracał już do dawnych moich grzechów. Zmiłuj się nade mną, a także nad duszami cierpiącymi w czyśćcu, które miłują Cię z całego serca i ze wszystkich swoich sił. Wysłuchaj błagania, jakie zanoszę za nimi i udziel mi łaski, o którą proszę przez ich wstawiennictwo. Miej litość nade mną i nad biednymi duszami w czyśćcu. O Maryjo, Matko dusz w czyśćcu cierpiących, uproś im jak najszybsze uwolnienie z czyśćca i wieczny odpoczynek w niebie. Amen. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Brak możliwości komentowania.