Wypominki Roczne

         Wypominki Roczne 2023 część I

         Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy dusze naszych zmarłych;, rodziców, rodzeństwo, krewnych, przyjaciół, kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard , ks. Jacek, ks. Stanisław Jaworski, ks. Bajor, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Marek, ks. Marcin, ks. Mieczysław, ks. Tomasz, ks. Stanisław, ks. Józef Półchłopek, ks. Tadeusz Porzuczek, ks. Wiesław Augustyn i zmarłych budowniczych, dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w wypominkach; Paweł Mastalerz, Władysław i Adela Sitko, Stanisław Świder, Stefania Fijał, Stanisław i Bronisława Lech// Biesiadecki; Stefania, Genowefa, Maria, Jan, Antoni, Białek Aniela, Weronika, Józef, Jan, Biesiadecka Maria, Mieczysław, Józef, Łagowscy; Zofia, Stefan, Dominik, Andrzej, Miroś Maria i Adam// Depa Wincenty, Jakub i Karolina, Józefa i Wojciech// Proczek Anna i Franciszek, Rozalia i Wojciech, Kołodziej Julia i Piotr, Stanisław// Kasza Maria i Stanisław, Hajduk Tadeusz, Teofila Zawisza, Aniela Nabożna, Stanisława i Edward Saj// Jan, Maria, Zdzisława Świerk, Wojciech, Katarzyna Guzior// Paśko Władysław, Józef, Anna// Antoni, Helena, Mieczysław Marek, Józef, Helena Mucha// Jan Saj, Helena, Władysław Kiwak, Eugenia, Józef Saj, Julia, Piotr Jakubiec// Andrzej, Wiktoria, Stanisław Łagowscy, Ludwik, Antonina, Józef, Wacław Zielińscy// Stefania, Adam, Franciszek Tyburczy, Władysław, Henryka, Antoni, Janina Tyrpin// Józefa, Rafał Hryszkiewicz, Antoni Tyrpin// Zygmunt, Antonii Staroń, Kazimierz, Kunegunda Ofiara, Stanisław, Józefa Szlachetko// Sarama Piotr, Staroń Zygmunt// Styczyński Mieczysław, Aleksander, Maria Draus, Stanisław Gąsior, Władysława, Julian Styczyński, Aniela, Antoni Draus// Janina, Paweł, Marek Grabiec, Genowefa, Franciszek Wojciechowski, Maria, Jan, Tadeusz Ragan// Maria, Józef Pas, Aleksandra, Tomasz Sikora// Franciszek i Stanisława Saj, Józef Porzuczek// Bronisław, Bronisława Pupa, Adam Wieczorek, Kazimierz, Józefa Wojton, Stanisław, Czesław Wojton// Sylwester Siuzdak, Jan Ofiara, Maria, Stanisław, Jan, Helena Guzior, Janusz Stopa, Maria, Stanisław Filipek// Jan, Barbara Łagowska// Wiktor Helena, Stanisław, Pas Agata, Tadeusz// Orzech Stanisław, Zofia, Józef, Darłak Ludwik, Julia, i zmarli z rodzin; Orzech, Darłak, Bieleń, Sitko// Zofia Władysław Bieleń, Władysław, Jan, Tadeusz Łowczyk, Kazimierz, Eugeniusz, Mucha Stefania i Ignacy, Łowczyk Agnieszka, Władysław, Feret Katarzyna, Antoni, Bieleń Łucja, Józef// Wiktor Jan, Joanna, Grzegorz, Tadeusz Świder// Rozmus Weronika, Michał// Kluk Józef, Apolonia, Michał Kasza // Monika, Franciszka, Marcin Marek// Mazur Helena i Franciszek, Marcin, Maria, Danuta i Jan Mazur, Józef Ochab// Kuna Józef, Maria, Stanisław, Michał, Ludwik Kuna, Jan, Janina, Czesław, Maria Kuna, Klubek Anna, Henryk, Drożdz Zofia, dusze w czyśćcu cierpiące// Barbara, Michał, Stanisława Bryk, Katarzyna, Jakub Orzech// Władysław, Maria Miazga, Józef, Łucja Bieleń, Jan, Wiktoria Miazga, Zbigniew Popielarz, Wojciech, Karolina Augustyn, Maria// Halat Jan, Aniela, Jan, Żądło Jan, Roman, Kozłowski Aleksander, Jemioło Maria, zmarli z rodziny; Wilk, Fornek, Marek// Jan Mazur, Danuta, Edward Tylutki, Helena, Stanisław Tylutki// Mieczysław, Zofia, Józef Wilk, Władysław, Maria, Jan, Zbigniew Staroń, Maria Stanisław Książek // Wacław Zieliński i dusze w czyśćcu cierpiące// Reguła Marian, Maria Majka, Adam Betlej, Maria Białek, Jan Zawisza// Józef, Adam Sito, Tomasz Sączawa//  Jan, Katarzyna, Stanisław Sojka, Władysław Bryk// Świątek Aleksandra, Stefan, Bronisław, Józef, Stypa Feliks, Fryderyk, Jan, Michalina i zmarli z rodziny// Maria, Franciszek Mycek// Adam Fryz, Jan Saj// Adam, Rozalia, Anna Żądło, Jan , Stefania Sitko, Anna, Józef Wolak, Józef, Józefa Staroń, Piotr Starzec// Józef Rędziniak, Anna, Stefan, Stanisława, Franciszek, Eugeniusz Brzyszcz, Maria, Ludwik Kuca, Anna, Marian Janusz, Kazimierz Filipek, Beata Lenart// Julianna, Stanisław, Jan Pasternak// Dłużeń; Zofia, Mateusz, Józef, Julia, Feliks// Sarama Piotr, Barbara, Michał, Stefania, Jan, Janina// Anna, Jan Kiełb, Janina, Bronisław, Władysław Kulińscy, Krystyna Polak// Stanisław i Helena Kuna, Czesław, Maria, Antonina Guzior i zmarli z rodziny// ks. Florek, ks. Jędrzejewski, ks. Kościelny, ks. Bukowiec i siostry zakonne z naszej parafii// Anna, Józef, Tomasz Sarama, Aniela, Michał Nabożny, Józef Stanisz, Anna Gruszka i zmarli z rodziny// Aniela, Jakub Staroń, Zofia, Rozalia Warunek, Helena, Stanisław Kuna i dusze w czyśćcu cierpiące….// Bryk Ryszard, Antonina, Maria, Franciszek, Bolesław, Róg Zofia, Stanisław, Roman, Janina, Wiktoria, Ludwik  Antosz, Andrzej Komaniecki Katarzyna, Franciszek// Adela, Stanisław Kuśmider, Stefania, Władysław Klecha, Jan, Julia Wiącek, Krzysztof Kwaśnik, Władysław Cyma, Wiesław Bąk, Jan, Maria Bańka, ks. Henryk Florek i dusze w czyśćcu cierpiące…//

Najświętszy Panie, wszechmogący Ojcze i wieczny Boże, w Jezusie Chrystusie, Synu Twoim, jaśnieje nam nadzieja zbawiennego zmartwychwstania. Wprawdzie przygniata nas silnie konieczność śmierci, jednak podnosi nas na duchu obietnica przyszłej nieśmiertelności. Przygotuj i nas przez Ducha Świętego na ten wielki dzień chwały, gdy wskrzesisz wszystkich zmarłych, oraz dopomóż nam stanąć przed Twoim obliczem wraz ze wszystkimi miłującymi Cię, którzy nas wyprzedzili. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Brak możliwości komentowania.