Wypominki roczne za naszych zmarłych w 2022 cz. IV

Wypominki Roczne 2022 część IV

         Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca.

Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy dusze naszych zmarłych;, rodziców, rodzeństwo, kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, ks. Bajor, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Marek, ks. Marcin, ks. Mieczysław, ks. Tomasz, ks. Stanisław, ks. Józef Półchłopek, ks. Tadeusz Porzuczek, ks. Wiesław Augustyn i zmarłych budowniczych, dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w wypominkach; Kozioł Czesławę, Jan, Tadeusz Feret// Franciszka, Zdzisław Żuchowski, Franciszek, Józefa Frankiewicz, ks. Józef Dudziak, ks. Marian Kulinowski// ks. Władysław Sitko, Sitko Maria, Zuzanna, Antoni, Depa Antonina, Antoni, Sitko Rozalia, Stanisław// Wacław Zieliński i dusze w czyśćcu cierpiące//  Bajor Józefa, Józef, Stanisław, Izabela, Juras Katarzyna, Jan, Maria, Zbigniew, Mieczysław, Anna Wadas, zmarli z rodziny Tyrpin, Szendoł, Bajor Maria, Antoni// Emilia, Jan Opiela, Aniela, Władysław Wojciechowski// Sazoń Zdzisław, Stefania, Kazimiera, Bidzińska Monika// Orzech Stanisław, Zofia, Józef, Darłak Julia, Ludwik// Bronisław Kwoka, Mirosław Sobala i dusze w czyśćcu cierpiące// Porzuczek Franciszek, Ludwika, Monika Marek, Jan Grabowski// Józef, Aniela, Stanisław, Stanisława, Jan, Władysław, Janina, Stanisław Techmański, Józef Wańcicki//Niemiec Stanisława, Edward, Adolf, Ryszard i zmarli z rodziny Chrzanowskich i Rębisz// Zuber Anna, Józef// Mycek Maria, Franciszek// Jan Sitko, Mazur Katarzyna, Henryk, Sitko Antonina, Antoni// Stefania, Genowefa, Maria, Zofia, Jan, Józef, Mirosław, Antoni, Jan Biesiadecki// Adam, Maria Miroś, Zofia, Stefan Łagowski i zmarli z rodziny// Staroń Antoni, Ofiara Kazimierz, Kunegunda, Szlachetko Józefę, Stanisław, Gorczyca Małgorzata// Głodek Jan, Tadeusz, Eugenia, Franciszek, Teresa Garboś, Popielarz Antonina, Pas Helena, Jan, Józefę//Kiwak Andrzej, Katarzyna, Władysław, Antonina, Guzior Jan, Jemioło Józef// Kuca Janina, Stanisław, Józefa, Tadeusz, Mieczysław, Wiktor Jan, Antonina, Sitko Jan, Wdowik Władysława, Tadeusz, Teresa, Czernik Stanisław, Surowiec Marian// Kuna Helena, Stanisław, Staroń Aniela, Jakub, Zofia Warunek// Kanach Łukasz, Gruszka Maria, Stanisław// Bryk Stefania, Andrzej, Gaweł Zofia, Wojciech, Tadeusz// Sitko Ludwik, Stanisława, Grażyna// Rozmus Anna, Paweł, Stefania// Micek Józef, Janina, Henryk Sitko, Antonina, Michał Bunarowscy// Żądło Jan, Władysława//   Wiktor Helena, Stanisław, Pas Agata, Tadeusz// Kuna Maria, Tadeusz, Stefania, Stanisław, Opiela Tekla, Józef, Uliasz Maria, Stanisław, Ryszard// Motowidło Marian, Anna, Józef, Jan, Maria, Tomasz, Haracz Zygmunt, Czesław i zmarli z rodziny Motowidło i Haracz// Maria, Stanisław Tylutki, Salomea, Władysław Dudek// Sitko Ludwik, Stanisław, Stefania, Feliks, Kołodziej Jan, Katarzyna, Aleksander, Skowroński Józef, Michalina, Snopkowska Maria, Władysław// Saj Czesław, Sławomir, Leszek, Motowidło Marian// Białek Helena, Kazimierz// Sarama Jan, Zbigniew, zmarli z rodzin; Sarama, Tylutki, Tendera i dusze w czyśćcu cierpiące// Pupa Bronisława, Bronisław, Adam Wieczorek, Józefa, Kazimierz, Stanisław, Czesław Wojton// Maria Sarama, Jan Mazur// Betlej Adam, Majka Maria, Reguła Marian, Białek Maria// Sarama Jan, Maria, Władysław, Krzysztof, Franciszek, Anna, Wojciech, Teofila, Maria, Dryja Wawrzyniec, Weronika, Feret Antoni, Katarzyna, Ziółkowski Władysław, Stefania// Kasza Maria, Stanisław, Hajduk Tadeusz, Zawisza Teofila, Nabożna Aniela, Edward, Stanisław Saj// Białek Henryk, Józef, Jan, Zofia i zmarli z rodziny Świątek// Siwiec Michał, Wiącek Stanisław// Sarama Jan, Julia, Różański Jan, Aniela, Stanisław// Olszowy Zofia, Julia, Ludwik, Maria, Gąsior Stanisław, Antonina, Józef, Sieliło Maria, Zbigniew Marut, Owsik Józef i dusze w czyśćcu cierpiące// Jemioło Maria, Miazga Stanisław Zofia, Halat Jan, Tylutki Stanisław, Helena, Świerk Zdzisław, Kozioł Jan, Czesława, Franciszek, Maria, Jemioło Michał, Maria, Krzemiński Henryk, Janina oraz  dusze w czyśćcu cierpiące…//Bryk Władysław, Stanisław, Wojciech, Maria, Majka Stefania, Józef, Katarzyna, Jan, Antoni, Stanisław, Julian Świątek, Hołodniak Kazimierz// Biesiadecki Jan, Julia, Kazimierz, Białek Paweł, Aniela, Wójtowicz Antonina, Michał, Władysław i dusze w czyśćcu cierpiące// oraz zmarli od nowego roku kościelnego: Jan i Maria Wiącek, Ludwik Rozmus, Janina Kujda, Zofia Olszewska, Kuca Maria, Stanisław Mokrzycki, Józefa Draułs…

Koronka do miłosierdzia Bożego….Dobry Jezu, a nasz Panie… 

Panie Jezu, obdarz zmarłych chwałą Twojego uwielbienia Ciała i spraw, abyśmy stali się kiedyś jej uczestnikami. Panie Jezu Przemieniony, spraw, aby zmarli upodobnieni do Ciebie przez śmierć i pogrzeb mieli również udział w chwale Twego zmartwychwstania. Chryste, Zbawicielu! Ty będąc posłusznym aż do śmierci zostałeś wywyższony po prawicy Ojca, dopuść prosimy naszych zmarłych do królestwa chwały.

 

 

Brak możliwości komentowania.