Cicha noc święta noc…

Kochani Parafianie i wszyscy ludzie dobrej woli; pragnę wszystkim Wam złożyć z serca płynące najlepsze życzenia świąteczne. Tajemnica Bożego Narodzenia niesie ogromną miłość i przebaczenie grzechów wszystkim ludziom na całej ziemi. Niech ona umacnia nasze serca w prostej wierze pasterzy, gorącej miłości Świętej Rodziny i nadziei która niech nigdy nie gaśnie. Niechaj ten czas przepełni nas wszystkich miłością, wzajemnym przebaczeniem, pokojem i obecnością Bożej Dzieciny. Niech wspólny śpiew kolęd i bliskość serc w naszych rodzinach pomoże nam pięknie przeżywać każdy dzień naszego chrześcijańskiego życia.  Życzę z serca wszystkim radosnych, zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz nadziei i obfitych Bożych łask na cały 2022 rok.

Z darem modlitwy i błogosławieństwem ks. proboszcz Józef.

Brak możliwości komentowania.