Nasza 5 rocznica istnienia strony parafialnej

JUŻ 5 LAT JESTEŚMY Z WAMI

Nasza parafialna strona internetowa działa już od 5 lat. Przy jej tworzeniu staramy się, aby była jak najbardziej aktualna oraz aby stała się narzędziem Nowej Ewangelizacji.

Strona internetowa pełni ważną rolę w komunikacji z wiernymi oraz jest swoistą formą kroniki parafialnych wydarzeń. Na bieżąco dostarczamy Wam informacje związane z życiem i funkcjonowaniem naszej parafii. Można tu przeczytać ogłoszenia, intencje mszalne, a także artykuły, których do tej pory zamieściliśmy 264. Z tej formy przekazu korzysta wiele osób zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Szczególnie w obecnej sytuacji nasza strona znacznie ułatwia nam dotarcie do wielu osób, gdyż na bieżąco trzeba przekazywać różne informacje i wiadomości.

 

Ks. Proboszcz

 

 

Brak możliwości komentowania.