Wypominki Roczne 2019/2020 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część IV

Wypominki roczne: część IV – 2020
Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy dusze naszych zmarłych;, rodziców, rodzeństwo, dobrodziejów i kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, ks. Bajor, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Marek, ks. Marcin, ks. Mieczysław oraz zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni i zmarłych polecanych w wypominkach; Maria, Stanisław Kasza, Tadeusz Hajduk, Stanisława, Edward Saj, Teofila Zawisza, Aniela Nabożna// Motowidło Józef, Anna, Tomasz, Maria, Jan, Aleksander// Bajor Józef, Józefa, Izabela, Stanisław, Juras Maria, Mieczysław, Tyrpin Ludwika, Antoni, Bronisław, Antoni, Jan, Władysław, Bronisław, Józef, Franciszek, Janina Tyrpin, Bajor Antoni, Maria, Anna Wadas, Juras Zbigniew, Szendoł Jan, Ewa, Juras Jan, Katarzyna, Szendoł Józef, Mieczysław, ks. H. Florek, dusze w czyśćcu cierpiące// Sarama Piotr// Hul Tadeusz, Zofia, Henryk, Helena, Sito Tekla, Józef, Elżbieta Jachyra, Elżbieta, Mieczysław Krężałek, ks. Florek// Tyrpin Władysław, Janina, Henryk, Antoni, Stefania, Adam, Franciszek Tyburczy// Ludwika, Franciszek, Józef Porzuczek, Monika, Marek, Jan Grubowski, Franciszka, Marcin, Marek i zmarli z rodziny// Honorata, Antoni, Maria Draus, zmarli z rodziny Kołakowskich, Stanisław, Teofila, Stefania, Aniela Bryk, Stanisław Józef Draus, Aniela Reguła// Stanisław Tylutki i rodzice, Aniela, Tomasz Majka, Gerhard Faltner, Salomea, Władysław Dudek// Zuber Anna, Józef// Staroń Maria, Władysław, Zbigniew, Jan// Jan, Joanna, Stanisław, Katarzyna Barnadzki, Różańska Michalina, Roman, Bernard, Paweł ,Maria Szczepanek// Kowalska Anna, Andrzej, Jan, Antoni, Bronisława, Antoni, Halat Zofia, Czesław// Wójtowicz Bronisław, Józef, Zofia, Darłak Józef, Maria, zmarli z rodziny; Darłaków i Wójtowiczów// Kazimierz, Stefania Haracz, Jan, Julia Saj// Ofiara Jan, Filipek Maria, Stanisław, Józef, Stopa Janusz, Guzior Maria, Stanisław, Jan, Helena// Mazur Franciszek, Helena, Henryk, Katarzyna, Sudoł Adam, Anna, Stanisław, Genowefa// Draus Zofia, Julia, Jan Świątek, Draus Władysława, Władysław, Świder Maria, Jan, Staroń Antoni// Miazga Maria, Władysław, Bieleń Łucja, Józef, Miazga Wiktoria, Jan, Maria Augustyn, Karolina, Wojciech, Zbigniew Popielarz// Anna, Józef, Adam Proczek, Julia, Jan Biesiadecki // Helena, Ignacy, Zofia, Andrzej Rozmus, Eugeniusz Drałus, Anna, Józef Kwarta, Józefa, Władysław Tylutki// Kuca Janina, Mazur Jan, Karolina, Wilk Jan, Katarzyna, Anna, Kuca Stanisław, Franciszka, Antonina, Mazur Franciszek, Julia, Urban Leon, Kuca Jan, Rozalia, Helena Szumierz, Zofia, Edward Ochab, Sławek, Leszek Saj// Sylwia, Maria, Mieczysław Biesiadeccy, Mariusz, Aleksander Żądło, Świątek Maria, Ludwik, Julian, Wojciech, starzec Zofia, Wojciech// Kazimierz, Bogusław Kamińscy, Stanisław Gąsior, Mariusz Ozimek, Styczyński Mieczysław// Antoni, Helena, Józef Wiącek, Stanisław, Anna Dworak, Maria Pawlik, Władysław Dworak, Bronisław Mazur// Bieleń Zofia i Władysław, Jan i Władysław, Feret Katarzyna, Antoni, Łucja i Józef Bieleń, Łowczyk Tadeusz i Kazimierz, Mucha Stefania i Ignacy, Agnieszka i Władysław Łowczyk// Bryk Maria, Eugeniusz, Łojek Maria, Edward, Aniela, Jan Popielarz, S. Gracjana Popielarz, Popielarz; Helena, Józef, Stanisław, Krystyna, Rita, Kazimierz, Sabina, Bryk; Piotr, Julia, Józef, Anna, Michał, Anna, Roman, Julian, Spaczyńska Weronika, Józef, Kimbar Stanisława, Paweł, Arabasz Maria, Stefan, Ryszard,// Jan, Maria Sarama, Władysław, Krzysztof, Maria, Wawrzyniec, Weronika Dryja, Zdzisław Czyżewski, Stefania, Czesław Ziółkowski, zmarli z rodziny Feret, Sarama// Sajdak Katarzyna, Jan, Maria, Józef Starzec, Katarzyna Tęcza, Sajdak Łukasz, Michał Starzec, Maria, Jan Magda// Jemioło Michał, Maria, Miazga Stanisław, Zofia, Jemioło Maria, Halat Jan, Kozioł Jan, Czesława, Maria, Franciszek, Tylutki Stanisław, Helena, Krzemiński Henryk, Janina// Maria Sitko// Cebula Andrzej i zmarli z rodziny, Halat Zofia, Czesław i zmarli z rodziny; Kowalskich, Halat i Raś oraz dusze w czyśćcu cierpiące…

Koronka do Bożego miłosierdzia..
Boże mój, miłuję Cię nade wszystko dla Twej nieskończonej dobroci i żałuję z całego serca, że Ciebie, moje Dobro Najwyższe, tak wiele razy obraziłem. Udziel mi swej łaski, abym wytrwał w dobrym i nie powracał już do dawnych moich grzechów. Zmiłuj się nade mną, a także nad duszami cierpiącymi w czyśćcu, które miłują Cię z całego serca i ze wszystkich swoich sił. Wysłuchaj błagania, jakie zanoszę za nimi i udziel mi łaski, o którą proszę przez ich wstawiennictwo. Miej litość nade mną i nad biednymi duszami w czyśćcu. O Maryjo, Matko dusz w czyśćcu cierpiących, uproś im jak najszybsze uwolnienie z czyśćca i wieczny odpoczynek w niebie. Amen. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Brak możliwości komentowania.