Wypominki Roczne 2019/2020 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część II

Wypominki roczne: część II – 2020
Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże miłosierny polecamy zmarłych; kapłanów;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław oraz zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych;  Józef, Eugenia Saj, Piekarska Weronika, Jan// Aniela, Józef Wojcieszek, Czesław Wojcieszek, Władysław Mucha// Ludwik, Stefania Kwarta, Jan, Wojciech Janczewski, Edward Klisiewicz, Jan, Anna Surdel//Maria, Kazimierz Świątek, Natalia Biesiadecka, Jan, Roman Bajor, Anna Wiewióra, Bolesław Kosiorowski, Maria Gawin// Jan, Bronisława, Józefa, Stanisław Żądło// Tadeusz Żądło, Aniela, Adam Olszowy, Ewa Szczepanik, Tadeusz Olszowy, Maria Kwiatek, Zofia Jaskulska// Paweł Mastalerz, Stanisław Świder, Adela, Władysław Sitko// Julia, Piotr, Franciszek, Depa, Aniela, Władysław, Jan Olszowy, Maria Bzdzion, Czesław Wojcieszek// Sitko Janina, Henryk, Bunarowski Michał, Antonina, Józef Micek// Zieliński Ludwik, Antonina, Józef, Wacław, Łagowski Andrzej, Wiktoria// Buta Kazimierz, Krok Wojciech, Ludwika, Eugenia, Zofia, Stanisław Kasza// Jan, Grzegorz Wiktor, Stanisław, Ludwik Grabowski// Kuna Maria, Tadeusz, Stefania, Stanisław, Opiela Tekla, Józef, Uliasz Maria, Stanisław, Ryszard// ks. Władysław Sitko, Zuzanna, Antoni Sitko, Maria, Rozalia, Stanisław Sitko, Depa Antonina, Antoni, Majka Aniela, Władysław, Maria, Michał Depa// ks. Józef Dudziak, ks. Tadeusz Pacyna, ks. Bernard Kuliński, ks. Marian Kulinowski, Franciszka Żuchowska, Ryszard Starzec, Józefa, Franciszek Frankiewicz// Kiwak Andrzej, Katarzyna, Władysław, Antonina, Guzior Jan, Kiwak Wojciech// Eugenia, Tadeusz, Jan, Franciszka Głodek, Teresa Garboś, Helena, Józefa, Jan Pas, Antonina Popielarz// Rozmus Bronisław, Stefania, Mikołaj// Mazur Rozalia, Jan Władysław, Stanisława Posłuszna, Władysław// Bezak Józefa, Antoni, Sudak Janina, Józef// Dziechciarz Aniela, Stanisław, Haracz Anna, Skowrońska Anna, Franciszek// Adam, Rozalia Żądło, Józef, Józefa Staroń, Anna, Józef Wolak, Jan, Stefania Sitko// Wilk Marian, Adela, Sarama Piotr, Barbara, Stefania, Michał, Janina, Jan// Turek Jan, Maria, Władysław Drałus, Zuber Anna, Aniela, Edward Chrzanowski // Opiela Józef, Walenty, Tadeusz Feret// Janina, Paweł, Marek Grabiec// Maria Białek, Jan Zawisza, Adam Betlej, Anna, Genowefa, Józef Reguła// Zofia, Antoni Pas, Zofia, Wojciech, Maria, Józef Kosiorowski// Maria, Michał Jemioło, Stanisław, Stefan Wardęga, Franciszek, Maria Kozioł, Ludwika, Mieczysław Źródło// Rozalia, Jan Grabowski, Anna, Władysław Marek, Janina, Jan Wilk// Genowefa, Jan Olszowy, Zofia, Wojciech Świątek, Stanisław Dworak// Michał, Barbara, Stanisława Bryk, Jakub, Katarzyna Orzech// Rozmus Stefania, Jan, Aniela// Rozmus Anna// Janina, Henryk, Maria, Józef Krzemińscy, Józefa, Adam Bieleń, Józef Saj// Maria, Piotr Kret, Julia, Franciszek Mazur// Zbigniew Popielarz, Maria, Władysław Miazga// Władysław, Maria Staroń, Jan, Zbigniew, Książek Stanisław, Maria, Wilk Józef, Zofia// Michał, Michalina, Mieczysław Bryk, Zofia, Wiesław Rauch, Henryka, Antoni Bednarz// Maria Sarama, Łowczyk; Józef, Anna, Jan, Władysław, Sarama Maria, Jan, Władysław, Czyżewski Zdzisław// Jan Światek, Kazimierz, Jan, Maria, Wojciech Kuca, Helena, Jan Mierzejewscy, Magdalena, Ignacy Świątek, Stefania Orzech, Aniela Zielińska, zmarli z rodziny Świątek, Kuca// Mucha Józefa, Helena, Władysław, Marek Mieczysław// Przydział Grażyna, Jan, Drałus Zofia, Rozalia, Wojciech, Kluk Maria, Henryk // Maria, Józef Darłak, Julia, Władysław Polek, zmarli z rodz.; Darłak// Drałus Anna, Władysław, Skóra Feliks, Wiktoria, Stanisław, Józef, Krzak Kazimiera, Woś Stanisława, Adam, Ryszard, Cisek Katarzyna, Anna// Kuca Józefa, Józef, Izydora, marek, Franciszek, Jan, Władysław Kuca, Maria Nowak// Jan, Józef, Aniela, Bogusław, Janina, Władysław, Stanisław Techmański// Żądło Bronisław, Józef, Kazimierz// Rozmus Weronika, Michał oraz dusze w czyśćcu cierpiące…

Koronka do miłosierdzia Bożego…
Boże, Ty nam nakazałeś miłować wszystkich ludzi, także tych, których śmierć zabrała z tej ziemi. Dopomóż nam, miłosierny Boże, zawsze dążyć ku temu zjednoczeniu, z miłością pomagając naszym żyjącym bliźnim radą i dobrym przykładem, a zmarłym modlitwą i dobrymi uczynkami. Racz przyjąć tę modlitwę, a przez nieskończone Miłosierdzie Twoje, zmiłuj się nad duszami zatrzymanymi w czyśćcu, które muszą odpokutować za swoje grzechy, zanim wejdą do Twojej chwały. Ześlij im Ducha Twego, Pocieszyciela, aby je oświecił światłem i Twoją łaską oraz umacniał w nadziei Twego Miłosierdzia. Racz je wprowadzić do Królestwa Twojej chwały za przyczyną Najświętszej Maryi Panny i wszystkich Twoich świętych, jak również przez modlitwy Twego świętego Kościoła i nas wszystkich, niegodnych sług Twoich, którzy błagamy dla nich o Twe zmiłowanie. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Brak możliwości komentowania.