św. Józef – nasz Patron

ŻYCZENIA IMIENINOWE

„Dobry Pasterz, ukształtowany według Serca Boga jest największym skarbem, jaki Bóg może przydzielić parafii. Jest to najcenniejszy dar Bożego Miłosierdzia”.

Św. Jan Maria Vianney

 

 Czcigodny Księże Proboszczu!

19 marca to wyjątkowy dzień nie tylko dla Ciebie, ale również i dla nas. Dzień Twoich imienin, to dla nas radosna okazja, by podziękować Bogu Ojcu za dar Twojej obecności w naszej parafii. W blasku świętości Twojego patrona pragniemy złożyć Ci proste, ale podyktowane sercem życzenia.

Życzymy Ci Drogi Gospodarzu, aby Dobry Bóg nie szczędził Ci łaski zdrowia, siły i cierpliwości w pracy duszpasterskiej.

Życzymy Błogosławieństwa Chrystusowego, które przenika serce, otacza dobrem, miłością i ciepłem serc tych, których spotykasz na swojej drodze życiowej.

Życzymy Ci, abyś szedł przez życie, jak dotąd z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością. Trwaj zawsze w głębokiej przyjaźni z Jezusem Chrystusem i wybieraj drogi, które On wskazuje.

Ubogacony Jego Duchem Miłości podnoś słabych i wlewaj w ludzkie serca moc nadziei.

Za uśmiech, który Cię nie opuszcza i życzliwość oraz za każdy gest dobrego serca serdecznie dziękujemy!

 

Życzenia imieninowe pragniemy przekazać również naszemu rodakowi – Księdzu Józefowi Mucha

Z okazji imienin życzymy Ci, Księże Józefie, dużo zdrowia, siły i Bożego Błogosławieństwa. Życzymy byś przez swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czym z młodzieńczą pasją, ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech i nie zatracaj nigdy poczucia humoru. Szczęść Boże!

Brak możliwości komentowania.