Ferie na łyżwach

WYJAZD NA LODOWISKO

We wtorek 19 lutego 2019 roku, już po raz szósty, udaliśmy się na lodowisko do Dębicy. Celem wyjazdu było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, rozwijanie indywidualnych zainteresowań oraz oczywiście dobra zabawa. Przez dwie godziny mieliśmy okazję nabywać bądź doskonalić umiejętność jazdy na łyżwach. Dla większości osób nie był to pierwszy wyjazd, ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z lodową taflą. Wszyscy bawili się znakomicie, choć nie obyło się bez lekkich upadków. O godzinie 11:00 czując jeszcze niedosyt nadeszła pora, aby zejść z lodowiska gdyż czas się skończył. Wszyscy uśmiechnięci, zadowoleni i troszkę zmęczeni wróciliśmy na parking przy naszym kościele.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za zorganizowanie i sfinansowanie naszego zimowego wyjazdu.

Brak możliwości komentowania.