Życzenia świateczne

Znalezione obrazy dla zapytania kartki religijne boże narodzenie

Pokój zakwitnie kiedy Pan przybędzie…!

Drodzy w Chrystusie Panu Siostry i Bracia!!!

Niech te Święte Dni, pełne ciepła, radości wspólnych spotkań, pokoju i miłości, będą wypełnione obecnością Bożego Dziecięcia. Niech cud Bożego Narodzenia dokonuje się w każdym naszym domu i każdym sercu.  Zróbmy wszystko, by w tegoroczne święta – Jezus naprawdę narodził się wśród nas przez miłość, przebaczenie w każdym domu i rodzinie, przez szacunek w sąsiedztwie, przez życzliwość i dobroć okazaną wszystkim ludziom. Bo tylko wtedy będzie prawdziwe Narodzenie, kiedy wraz z przyjściem na świat Bożej Dzieciny Jezus, przeżyjemy mały cud miłości. Oby takim się stało. Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego i obfitych łask w Nowym 2019 roku

życzy wszystkim z serca z darem modlitwy ks. Józef Jaworski.

Brak możliwości komentowania.