Wypominki Roczne 2018/2019 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część III

Wypominki roczne: część III –  2018/2019

Boże, Ty nam nakazałeś miłować wszystkich ludzi, których śmierć zabrała z tej ziemi. Racz przyjąć tę modlitwę, a przez nieskończone Miłosierdzie Twoje, przez Mękę i Śmierć Jezusa Chrystusa, zmiłuj się nad duszami zatrzymanymi w czyśćcu, które muszą odpokutować za swoje grzechy, zanim wejdą do Twojej chwały. Ześlij im Ducha Twego, Pocieszyciela, aby je oświecił światłem i Twoją łaską oraz umacniał w nadziei Twego Miłosierdzia. Racz je wprowadzić do Królestwa Twojej chwały za przyczyną Najświętszej Maryi Panny i wszystkich Twoich świętych, jak również przez modlitwy Twego świętego Kościoła i nas wszystkich, niegodnych sług Twoich, którzy błagamy dla nich o Twe zmiłowanie. Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy zmarłych; kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław , zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych; Rozmus Weronika, Michał// Biesiadecki Julia, Jan, Anna, Józef, Adam Proczek// Paweł Mastalerz, Adela, Władysław Sitko, Stanisław Świder// Władysław, Rozalia, Jan Orzech, Jan, Maria, Bronisław Białek// Wiącek Józef, Antoni, Helena, Dworak Stanisław, Anna, Władysława// Kuca Józefa, Tadeusz, Janina, Stanisław, Jan, Źródło Anna, Jan, Świder Józef, Aniela Ferfecka// Stanisław, Marek Kaczor, Julia, Józef Czesnowscy, Zofia, Grażyna Tylutki, Karolina, Władysław, Józef  Niezabitowski// Wacław Zieliński, dusze w czyśćcu cierpiące.., Wiktor Jan, Grzegorz, Wiesław, Stanisława, Ludwik Grabowski// Popielarz Adolf, Weronika, Michał, Aniela, Józef// Antoni Staroń, Kazimierz, Kunegunda Ofiara, Stanisław, Józefa Szlachetko// Jan Łagowski// Franciszek, Stanisława Saj, Józef Porzuczek// Maria, Antoni, Jan, Franciszek Brzyszcz, Antonina, Józef, Michał  Orzech// Draus Antoni, Maria, Stanisław, Antonina, Honorata, Bryk Stanisław, Teofila, Jan, Helena, Stefania, Aniela, Micek Stanisław, Helena, Draus; Józef, Stanisław, Maria, Kołakowski Henryk, Halina, Aniela Reguła, Kryszczyński Antoni, Halina i zmarli z rodziny Beszczak// Biesiadecka Stefania, Zofia, Jan, Antoni, Jan, Stefania Łagowska, Weronika, Janina Białek// Rozmus Anna//Andrzej, Stefania Bryk, Wojciech, Zofia Gaweł// Jemioło Józef, Anna, Czesław, Eugeniusz, Wiesław// Pas; Józef, Jan, Anna, Feret Józefa, Andrzej, Sarama Anna, Franciszek, Łyżeń Krystyna, Tadeusz// Białek Agata, Jan, Posłuszna Antonina, Żądło Stanisława, Władysław// Gąsior Stanisław, Kamińscy Kazimierz, Bogusław, Ozimek Mariusz, Stanisław, Augustyn Aniela, Piotr// Żądło Adam, Rozalia, Wolak Józef, Anna, Jan, Rozalia, Tadeusz Świder, Józefa Staroń, Jan, Stefania Sitko// Sarama Michał, Stefania, Jan, Janina, Starzec Franciszek, Zofia, Sarama Piotr, Barbara// Janina, Paweł, Marek Grabiec, Maria, Jan Ragan// zmarli z rodziny; Marek, Pas, Głodek// Karolina, Władysław Warunek, Katarzyna, Franciszek Kiwak, Stanisław, Stefan Kluk// Kret Jan, Janina, Antoni, Julia, Józef Skóra, Furtak Józef, Władysława, Władysław, Stefania Gaweł// Julia, Ludwik Wiącek, Jan Ogonek// Stefania, Anna, Wojciech Haracz, Jan, Julia Saj//Maria, Ludwik Świątek, Sarama Władysława, Józef, Anna, Józef, Mirosława, Adam Mazan, Maria Pokrzywa//Olszowy Adam, Aniela, Ewa, Tadeusz, Maria, Zofia// Maria, Ignacy, Henryk, Józef Bieleń, Maria, Jan Filipek// Maria Białek, Jan Zawisza, Adam Betlej, Józef, Anna, Genowefa Reguła// Józefa, Józef, Stanisław, Izabela, Maria, Antoni Bajor, Antoni, Ludwika, Henryka Tyrpin, Maria, Zbigniew, Mieczysław, Katarzyna, Jan Juras, Anna Wadas, Ewa, Jan, Józef Szendoł// Józef, Józefa Kuca, Franciszek, Jan Władysław, Maria, Izydora, Marek Kuca, Stanisław, Stanisława Skórka// Maria, Kazimierz Świątek, Natalia Biesiadecka, Anna Wiewióra, Jan, Roman Bajor, Bolesław Kosiorowski, Maria Gawin// Draus Maria, Antoni, Aniela, Żądło Józef, Anna// Dziechciarz Aniela, Stanisław, Haracz Anna, Wojciech, Skowrońska Maria, Franciszek// Bronisław, Bronisława Pupa, Józefa, Kazimierz Wojton, Adam Wieczorek, Stanisław, Czesław Wojton// Jan, Katarzyna, Stanisław Sojka// Zofia Draus, Julia, Jan Świątek, Władysław, Władysława Draus, Świder Maria, Jan, Antoni Staroń// Świątek; Magdalena, Ignacy, Helena, Jan, Maria, Kazimierz, Anna, Jan, Drewniak Maria, Jan, Feret Agata, Jan, Teofila, Wojciech Kuna, Bronisława, Ludwik Leja, Zofia Rzepka, Stanisław Kluk// Kowalscy; Anna, Andrzej, Antoni, Jan, Bronisława, Kowalski Antoni, Zofia, Czesław Halat i dusze w czyśćcu cierpiące…  Koronka do bożego miłosierdzia,…

Najświętszy Panie, wszechmogący Ojcze i wieczny Boże, w Jezusie Chrystusie, Synu Twoim, jaśnieje nam nadzieja zbawiennego zmartwychwstania. Wprawdzie przygniata nas silnie konieczność śmierci, jednak podnosi nas na duchu obietnica przyszłej nieśmiertelności. Przygotuj i nas przez Ducha Świętego na ten wielki dzień chwały, gdy wskrzesisz wszystkich zmarłych, oraz dopomóż nam stanąć przed Twoim obliczem wraz ze wszystkimi miłującymi Cię, którzy nas wyprzedzili. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Brak możliwości komentowania.