Wypominki Roczne 2018/2019 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część IV

Wypominki roczne: część IV –  2018/2019

Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy zmarłych;, rodziców, rodzeństwo, dobrodziejów i kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w wypominkach; Władysława, Janusz Świder, Rozalia, Jan Gruszka, Anna, Władysław Marek, Janina, Jan Wilk// Maria, Józef Pas, Aleksandra, Tomasz Sikora, Maria, Stanisław Orzech// Maria, Franciszek Mycek//Aniela, Maria, Honorata, Antoni Drałus, Anna, Józef Reguła, Maria, Jan, Józef, Stanisław Dryja, Aniela, Stefania Bryk// Wojciech, Karolina, Maria, Tadeusz Augustyn, Władysław, Maria, Jan, Wiktoria Miazga, Józef, Łucja Bieleń// Marek Monika, Franciszka, Marcin// Jan, Maria, Stanisław Jadach, Hul Jan, Kunegunda, Henryk, Tadeusz, Zofia, Helena Hul, Tekla, Józef Sitko, Elżbieta Jachyra, Władysław Ocytko, Elżbieta, Mieczysław Krężałek// Józef Kluk, Apolonia, Michał Kasza// zmarli z rodziny; Popielarz, Włosek; Tadeusz, Jan, Stefania, Maria, Kazimierz, Józef// Jan, Maria, Zdzisława Świerk, Wojciech, Katarzyna Guzior// Łowczyk Antoni, Maria, Bronisława, Teresa// Janusz Gąsior, Aleksandra, Władysław Żądło// Anna, Jan Kiełb, Kulińska Janina, Bronisław, Władysław, Krystyna Polak// Genowefa, Jan Olszowy, Stanisław Dworak, Zofia, Wojciech Świątek// Buta Kazimierz, Krok Wojciech, Ludwika, Eugenia, Stanisław Kasza// Popielarz Antonina, Teresa Graboś, zmarli z rodziny; Pas, Głodek// Aniela, Jakub Staroń, Helena, Stanisław Kuna, Zofia Warunek// Rozmus Stefania, Aniela, Jan// Kiwak Andrzej, Katarzyna, Władysław, Antonina, Wojciech, Guzior Jan, Pas Józef, Anna// Wiktor Helena, Stanisław, Pas Agata, Tadeusz// Gałda Antoni, Elżbieta, Rozalia, Jakub, Stefania, Karolina, Władysława Warunek, Janina Mucha// Saj Antoni, Józef, Józefa, Jan, Weronika Piekarscy// Julia, Jan Sarama, Anna, Józef Szewc// Aniela, Stanisław Zielińscy// Mazur Franciszek, Helena, Henryk, Katarzyna, Sudoł Adam, Anna, Stanisław, Genowefa// Dłużeń; Zofia, Mateusz, Julia, Feliks, Józef// Depa Wincenty, Jakub, Karolina, Józefa i Wojciech// Bidzińska Monika, Kazimiera, Stefania, Zdzisław Sazoń// Porzuczek; Adam, Maria, Stefan, Opiela; Paweł, Aniela, Edward, Jan// Helena, Kazimierz Białek// Żądło Stanisław, Stanisław Filuba, Kazimierz, Maria Żądło// Grzegorz, Wiesław Wiktor, Jan// Pupa Anna, Tadeusz, Pilarski Józef, Łyżeń Krystyna, Tadeusz// Mieczysław Marek, Zofia, Jan Świątek, Józef, Władysław Mucha// Jan, Bronisława Feret, Karolina, Stanisław, Zawadzki Józef, Anna, Aniela, Jan Różański// Franciszek, Katarzyna, Józef, Piotr Saj, Roman, Tekla, Michalina Saj, Roman, Anna Niezgoda, Józef, Anna Fryzel, Julia, Jan Biesiadecki, Stanisława Gruszka, Aniela Reguła, polegli za Ojczyznę// Maria, Piotr Kret, Julia, Franciszek Mazur, Zofia, Stanisław, Wacław Mielcarek// Stypa Feliks, Jan, Michalina, Świątek Stefan, Aleksandra, Józef, Bronisław, zmarli z rodziny// Kozioł Jan, Czesława, Tadeusz Feret// Gąsior Stanisław, Antonina, Józef, Saj Józefa, Antoni// Józefa, Antoni Bezak, Janina, Józef Sudak// Józef Opiela// Katarzyna, Jan, Joanna, Stanisław Barnadzki, Bernard, Michalina, Józef Różański, Paweł, Maria Szczepanek// Sylwia Biesiadecka, Maria, Mieczysław Biesiadecki, Aleksander, Mariusz Żądło// Kuca Janina, Stanisław, Józefa, Tadeusz, Wiktor Antonina, Jan, Wdowik Władysława, Tadeusz, Jan Sitko// Tylutki Stanisław, Wiktoria, Michał, Aniela, Tomasz, Stefan Majka, Gerhard Faltner i zmarli z rodziny// Białek Józef, Rydzy Zofia, Antoni// Żądło Bronisława, Józef, Kazimiera// Hajduk Tadeusz, Maria, Stanisław Kasza, Edward, Stanisława Saj, Teofila Zawisza, Aniela Nabożna// Jemioło Maria, Stanisław, Zofia Miazga, Michał, Maria Jemioło, Jan, Czesława Kozioł, Jan Halat, Helena, Stanisław Tylutki, Janina, Henryk Krzemiński, Franciszek, Maria Kozioł, Branos Władysława// Stanisław, Helena Kuna, Czesław, Maria, Antonina Guzior, Antoni Dłużeń// Bryk Michał, Michalina, Mieczysław, Władysław, Rauch Zofia, Wiesław, Antoni, Henryka Bednarz// Drałus Władysław, Anna, Wiktoria, Feliks Skóra, Józef, Mieczysław, Krawiec Helena, Krzak Kazimiera, Drałus Antoni// Proczek Anna, Jan, Franciszek, Rozalia, Wojciech, Kołodziej Julia, Piotr, Stanisław// Ludwika, Franciszek, Józef Porzuczek, Monika Marek, Jan Grabowski, zmarłych z rodziny// Maria, Eugeniusz Bryk, Maria, Edward Łojek, Popielarz; Aniela, Jan, S. Maria Gracjana, Helena, Józef, Stanisław, Krystyna, Rita, Sabina, Bryk Piotr, Julia, Józef, Anna, Michał, Anna, Roman, Julian, Spaczyńska Weronika, Józef, Stanisława, Paweł Kimbar, Arabasz Maria, Stefan, Ryszard// Adam, Maria, Stefan Proczek, Paweł, Aniela, Edward, Jan Opiela oraz dusze w czyśćcu cierpiące…                                                                                                                 Koronka do Bożego miłosierdzia.. Boże mój, miłuję Cię nade wszystko dla Twej nieskończonej dobroci i żałuję z całego serca, że Ciebie, moje Dobro Najwyższe, tak wiele razy obraziłem. Udziel mi swej łaski, abym wytrwał w dobrym i nie powracał już do dawnych moich grzechów. Zmiłuj się nade mną, a także nad duszami cierpiącymi w czyśćcu, które miłują Cię z całego serca i ze wszystkich swoich sił. Wysłuchaj błagania, jakie zanoszę za nimi i udziel mi łaski, o którą proszę przez ich wstawiennictwo. Miej litość nade mną i nad biednymi duszami w czyśćcu. O Maryjo, Matko dusz w czyśćcu cierpiących, uproś im jak najszybsze uwolnienie z czyśćca i wieczny odpoczynek w niebie. Amen. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Brak możliwości komentowania.