Wypominki Roczne 2018/2019 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część II

Wypominki roczne: część II –  2018/2019

Boże, dzięki Twojemu miłosierdziu dusze wiernych odpoczywają w pokoju; udziel łaskawie odpuszczenia grzechów Twoim sługom i służebnicom, którzy spoczywają w Chrystusie, aby uwolnieni od wszystkich win cieszyli się z Tobą bez końca. Boże, Światłości dusz wiernych, wysłuchaj nasze prośby i daj miejsce w niebie, błogosławiony pokój oraz jasność Twojego światła sługom i służebnicom Twoim, którzy spoczywają w Chrystusie. Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy zmarłych; kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław oraz zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych; Aniela i Józef Wojcieszek, Czesław Wojcieszek, Władysław Mucha// Siwiec Michał, Wiącek Stanisław// Genowefa, Jan Lechowscy, Genowefa, Julian Piecuch//Białek Henryk, Józef, Jan, Zofia, Franciszek, Henryk Świątek// Snopkowski Wojciech, Zofia, Piotr Safin//Sitko; Ludwik, Stanisław, Stefania, Kołodziej; Jan, Katarzyna, Aleksander, Józef, Michalina Skowrońska, Jan, Genowefa Skwirut// Janina, Henryk Krzemiński, Maria i Józef Krzemiński, Józef Saj, Antonina, Antoni Mazur, Anna, Jan Kiełb, Józefa, Adam Bieleń// Adam Sito, Tomasz Sączawa//Józef Sito, Stefania, Jan Orzech, Maria, Jan Matuszkiewicz, Józef Sito, Adam Sito//Emila, Władysław Widak, Stanisław Dłużeń, Zofia, Jan Pas, Stefania, Michał, Marian Widak, Stanisław Świniuch, Janina Białek// Marian Mucha, Franciszek Kardyś, Michalina, Stanisław, Bronisława, Józef Żądło, Anna, Józef Wolak// Jan, Stefania Sitko, Władysław, Krzysztof Sarama//Kuca Janina, Antonina, Franciszka, Stanisław , Rozalia, Jan Kuca, Czesław Guzior, Antoni Źródło, Maria Białek, Helena Kuśnierz, Zofia, Edward Ochab, Sławek, Leszek Saj, Katarzyna, Anna, Jan Wilk//Tylutka Danuta, Edward, Helena, Stanisław, Jan Żądło Stanisław, Władysław// Ludwik, Magdalena Kuna, Jan, Julia Saj, Stefania Haracz, dusze w czyśćcu cierpiące..//Maria, Józef Starzec, Katarzyna, Jan Sajdak, Katarzyna Tęcza, Michał Starzec, Teodozja, Łukasz Sajdak, Maria, Jan Magda, zmarli z całej rodziny// Julia, Jan Biesiadecki, Aniela, Paweł Białek, Antonina, Michał, Władysław Wójtowicz//Sarama; Jan, Maria, Władysław, Krzysztof, Maria, Franciszek i Anna, Wojciech i Teofila Sarama, Wawrzyniec, Weronika Dryja, Feret; Antoni , Katarzyna, Andrzej, Józefa, Józef, Maria Kowalski, Władysław, Stefania Ziółkowska// Maria, Mieczysław, Genowefa Biesiadecka, Sylwia Biesiadecka, Julia, Józef Wiącek// Wilk Marian, Adela// zmarli z rodziny; Kwoka, Owsik, Mirosława Sobala, dusze w czyśćcu cierpiące// Drałus Władysław, Turek Maria, Jan, Aniela, Edward Chrzanowski, Mirosław Saj, Draus Rozalia, Wojciech, Zofia, Kluk Maria, Henryk, Grażyna, Jan Przydział// Jan Świątek, Kazimierz, Jan Kuca, Helena, Jan Mierzejewscy, Stefania Orzech, Aniela Zielińska i zmarli z rodziny; Świątek i Kuca// Maria, Stanisław Książek, Józef, Zofia Wilk, Władysław, Maria Staroń, synowie; Jan, Zbigniew//Jan, Katarzyna Kołodziej, Maria Snopkowska, Stefania, Wincenty Harasińscy// Orzech Stanisław, Józef i Zofia, Darłak Ludwik i Julia, zmarli z rodziny; Orzech, Darłak, Sitko, Bieleń//  Ludwik, Stefana Kwarta, Jan, Wojciech Janczewski, Edward Klisiewicz, Anna, Jan Surdel// Anna Wiewióra//Sarama Piotr, Olszowy Franciszek, Janina// Bryk Antonia, Franciszek, Ryszard, Bolesław, Władysław , Tadeusz Chmielowiec// Zofia, Czesław Halat, Aniela, Józef, Stanisław Wsolak, Magdalena Zapała, zmarli z rodziny; Halat, Kowalski, Rzepka, Wsolak// Czesław Rolek, Elżbieta, Stanisław Kosiak, Anna, Alojzy, Natalia Masny, Jadwiga Falkowska, Wiącek; Anna i Franciszek, Helena, Antoni, Józef, Michał, Władysława, Roman Bryk, Julia, Józef Dziewit, Urszula, Wiktoria, Weronika, Piotr Pas// Hul; Jan, Kunegunda, Henryk, Tadeusz, Zofia, Helena, Drygiel; Jan, Karolina, Jan, Jan, Elżbieta Jachyra// Jan, Jadwiga Białek, Rozmus; Weronika, Michał, Aniela, Andrzej, Władysława, Chrzan; Maria, Anna, Stanisław, Dulian Stanisław, Hawro Michał, Zenon Walczyk//Weronika, Gabriel Początek, Stanisława, Augustyn Kuśnierz, Krawczyk Władysława, Żądło; Władysław, Kazimierz, Stefania, oraz  dusze w czyśćcu cierpiące…

Koronka do miłosierdzia Bożego…

Boże, Ojcze niebieski, polecamy Ci pokornie  naszych zmarłych rodziców. Ty znasz trudy i prace ich życia. Przez mękę i śmierć Twojego Syna, w którego wierzyli, przebacz im wszystkie grzechy i przyjmuj ich do nieba. Nam zaś pomagaj żyć uczciwie, abyśmy mogli się spotkać z nimi w szczęśliwości wiecznej.

Boże, dziękuje Ci, że oczekujesz na mnie w niebie, gdzie zostało przygotowane dla nas mieszkanie. Umocnij moją wiarę w życie wieczne i zmartwychwstanie ciała. Rozpal moją miłość, abym Cię kochał każdego dnia coraz bardziej. Ożyw moją nadzieję na spotkanie z Tobą.

 

Brak możliwości komentowania.