Zaproszenie do szkolnego konkursu o św. Janie Pawle II

 

        XVIII Dzień Papieski; – „Promieniowanie ojcostwa” .

Jako społeczność szkolna chcemy kolejny już raz naszTydzień papieski 15- 19.10.br. – skupić wokół dwóch rocznic40 rocznicawyboru na Stolicę Piotrową  – św. Jana Pawła II i 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Olbrzymi wkład w odzyskanie wolności miał nasz Wielki Rodak św. Jan Paweł II.

       Aby okazać Mu naszą wdzięczność i pamięć – zapraszamy wszystkich do włączenia się w owocne przeżycie tego tygodnia. Dlatego zapraszamy Ciebie – uczniu naszej szkoły od przedszkola do VIII klasy  – weź udział w;

  • Konkursie plastycznym„ św. Jan Paweł II – Ojciec wolności” dowolna technika – ( plakat, rysunek, akwarela)
  • Konkursie literackim wiersz lub list wdzięczności do św. Jana Pawła II za niepodległość
  • Konkursie piosenki o św. Janie Pawle lub patriotycznej.
  • Konkursie wiedzy o św. Janie Pawle II – Ojcu wolności  (klasy IV -VIII )

         Zgłoszenia i własnoręczne prace przynosimy do wychowawcy lub księdza do piątku -13.10. br.     Rozstrzygnięcie konkursu w szkole – piątek 19.10.br.  Nie może w tym wydarzeniu zabraknąć Ciebie –  organizatorzy;      Szkolne Koło Caritas.

Brak możliwości komentowania.