Iskra Bożego miłosierdzia

ISKRA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Koronka na ulicach miast świata to coroczne wydarzenie, które w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćko – spowiednika świętej siostry Faustyny skupia tysiące ludzi na całym świecie. Dniem wspólnej modlitwy dla całego świata jest 28 września. Krótka modlitwa, która może odmienić serca, rodziny, miasto, kraj, a nawet cały świat. Godzina 15:00 to moment konania Jezusa na krzyżu – Godzina Miłosierdzia, czas wszelkich łask dla tych, którzy dla zasług Jego bolesnej męki z ufnością błagają o miłosierdzie dla siebie, bliźnich i całego świata, który w dzisiejszych czasach, jak wołał święty Jan Paweł II tak bardzo potrzebuje Miłosierdzia Bożego.

W tym dniu, już po raz czwarty, zapraszamy pod krzyż misyjny na godzinę 15:00. Odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia będziemy się modlić za siebie, swoją miejscowość i za cały świat.

Przyjdź i pomódl się tą prostą, a jakże skuteczną modlitwą!

Ks. Proboszcz

Brak możliwości komentowania.