Poświęcenie pojazdów – św. Krzysztofa

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POJAZDÓW

25 lipca, jak co roku obchodziliśmy wspomnienie św. Krzysztofa. Z tej racji, w niedzielę 29 lipca, modliliśmy się szczególnie za wszystkich kierowców, podróżujących i turystów. Eucharystia była celebrowana przez księdza Pawła Liszkę. Na zakończenie Mszy św., kapłan odmówił modlitwę błogosławieństwa kierowców i pojazdów, a następnie pobłogosławił pojazdy, aby wszyscy używali ich mądrze i odpowiedzialnie.

Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w „Akcji św. Krzysztofa” i wsparcie polskich misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

Bądźmy wdzięczni Panu Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry i pomóżmy polskich misjonarzom: nie tylko ofiarą, ale także modlitwą!

Brak możliwości komentowania.