Życzenia – Boże Narodzenie

A Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami…

Kochani Parafianie, czcigodni goście bracia i siostry…!

W ten szczególny czas Narodzenia Pańskiego, tak rodzinny, ciepły i kochany przez wszystkich od dzieciństwa, gdy wspólnie z wiarą radujemy się z przyjścia Zbawiciela. Pragnę dołączyć się do życzeń składanych sobie nawzajem. Niech miłość i pokój, który przynosi Boża Dziecina zagości między Wami na zawsze. Gdy wspólnie zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej- otwórzmy szeroko oczy i serca na przebaczenie sobie nawzajem wszelkich urazów i przykrości. Niech sam Chrystus jako ten wyczekiwany Gość do nas zawita i pozostanie już w naszych rodzinach. Bądźmy wszyscy wspólnie razem, niech nikt nie czuje się samotny, ale chciany i kochany. Spotykajmy się wspólnie w gronie rodziny i przyjaciół, aby radośnie wspominać tradycje rodzinne oraz śpiewać razem przepiękne kolędy i pastorałki.

Dziękując Wam za wszelką życzliwość, modlitwę, troskę o wspólnotę parafialną i piękno świątyni, pragnę życzyć wszystkim, aby 2018 rok był czasem wszelkich błogosławieństw. Bo jak jest Boże błogosławieństwo to jest w tym wszystko; zdrowie, miłość, pokój i wzajemny szacunek. Dbajmy wszyscy nawzajem o Siebie, troszczmy się o domowników, a szczególnie starszych i schorowanych. Niech Matka Boża i św. Józef wypraszają wszystkim potrzebne łaski.

 Z modlitwą i błogosławieństwem -Wasz proboszcz ks. Józef

christmas-1010749_1280

Brak możliwości komentowania.