św. Mikołaj odwiedził nas

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZYM KOŚCIELE

 

6 grudnia obchodziliśmy liturgiczne wspomnienie Świętego Mikołaja z Miry. Z tej okazji o godzinie 16:00 przybył do naszego Kościoła Święty Mikołaj – biskup, otoczony gronem swoich aniołów. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Spotkał się z grzecznymi dziećmi oraz z DSMem, KSMem i ministrantami. Nasz gość zadawał wszystkim pytania, aby ich trochę poznać i dowiedzieć się, czy byli grzeczni. Zachęcał dzieci, aby zawsze były wierne Panu Jezusowi. O wszystkich pamiętał i każdego obdarował prezentem. Kolejny raz, Święty Mikołaj, pomimo wielu obowiązków, nie zawiódł naszych małych i tych dużych milusińskich. Na koniec, zanim Święty Mikołaj wyjechał w dalszą drogę, zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie pamiątkowe. Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za to, że spędził z nami wyjątkowe chwile, podczas których każdy mógł poczuć dziecięcą, szczerą radość. Życzymy naszemu Gościowi zdrowia, siły, Bożego błogosławieństwa i poczucia humoru, którego z biegiem lat Mu nie brakuje. Bóg zapłać!

Brak możliwości komentowania.