Godzina Łaski

GODZINA ŁASKI – szansa na setki łask od Jezusa i Maryi

Jest taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka! Oto Matka Najświętsza ogłasza, że przez jedną godzinę w roku, niebo stoi nad nami otworem, że każdy może otrzymać wiele łask, to co mu najbardziej potrzebne. Dzieje się tak corocznie w południe, 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej.

Także i w naszym kościele, 8 grudnia 2017 roku, od godziny 12:00 do 13:00 będziemy mieli możliwość wyproszenia szczególnych łask dla nas samych, dla bliskich i całego świata. Matka czeka na nas w tej godzinie łaski, by wspólnie z nami modlić się i przejmować od nas każde nasze westchnienie, myśl, zwrócenie się ku Bogu sercem. Przyjdź i módl się! Nie pozwól zmarnować, odebrać sobie takiej szansy uzyskania wielu łask od Jezusa i Maryi. A Bóg w swej dobroci i hojności nie zapomni i o nas, choćbyśmy nawet słowem o sobie nie wspomnieli. Uwierz, że w tym dniu, w tej godzinie, niebo schyla się tak nisko nad ziemię, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki. Chce wejść w twoje życie, w twoje problemy i pomóc ci, bo tak bardzo cię kocha.

Brak możliwości komentowania.