Wypominki Roczne 2017/2018 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część II

Wprowadzenie do wypominek rocznych:

Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy zmarłych; papieży, biskupów, kapłanów zwłaszcza pracujących w naszej parafii i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych; Andrzej, Anna Wiewióra, Bożena Wojtkowiak, Anita Lootze; Gaułda Antoni, Elżbieta, Rozalia, Warunek Jakub i Stefania, Warunek Karolina i Władysław; Zofia, Mateusz, Józef, Julia i Feliks Dłużeń; Aniela, Anna, Józef , Michał, Władysław Reguła, Maria, Antoni, Honorata, Józef, Stanisław Draus, Aniela, Stefania Bryk, Maria, Jan, Józef Dryja, Zofia, Jan Źródło, Marian Krok; Antoni Staroń, Kazimierz i Kunegunda Ofiara, Stanisław i Józefa Szlachetko; Rozmus Stefania, Aniela, Jan; Genowefa i Jan Olszowy, Zofia i Wojciech Świątek; Sarama Jan, Julia, Józef, Władysława i Stanisław, Różański Stanisław i Maria; Michał i Maria Jemioło, Wardęga Stefan, syn Jan, Krutys Michał i Maria, Kozioł Franciszek i Maria, Źródło Mieczysław i Ludwika; Katarzyna, Jan, Joanna, Stanisław Barnadzki, Michalina, Roman, Bernard Różański, Paweł, Maria Szczepanek; Emilia i Władysław Widak, Stanisław Dłużeń, Janina Białek, Stefania i Michał Widak, Zosia i Jan Pas, Marian Widak, Stanisława Świniuch; Stanisław Gąsior, Antoni, Józefa Saj, Maria Sieliło; Zofia i Czesław Halat, Aniela, Józef, Stanisław Wsolak, Magdalena Zapała oraz zmarłych z rodziny Halat, Kowalski, Wsolak, Rzepka; Kret Maria i Piotr, Julia, Franciszek Mazur; Wilk Marian i Adela, Henryk Rybicki; Jan Wiktor, Stanisława, Ludwik Grabowski; Maria, Mieczysław, Sylwia Biesiadecki, Julia, Józef Wiącek; Agata i Jan Białek, Antonina Posłuszna, Stanisława i Władysław Żądło; Siębor Roman, Tylutka Apolonia i Antonii; Brzyszcz Maria, Antoni, Jan, Franciszek, Anna, Orzech Antonina, Józef, Michał; Sarama Maria, Jan i Maria Sarama, Józef, Anna, Władysław i Jan Łowczyk, Józef Majka, Józef Saj; Jan Drygiel, Karolina i Jan Drygiel; Janina, Paweł, Marek Grabiec, Maria, Jan, Tadeusz Ragan; Aniela i Stanisław Zieliński; Jan Kliś; Zofia i Wojciech Kosiorowski, Antoni i Zofia Pas; Maria i Ludwik Świątek; Pas Agata i Tadeusz, Wiktor Helena, Stanisław; Świątek Maria, Jan, Kazimierz, Jan, Roman Bajor, Władysława, Jan, Tadeusz Kowalski, Andrzej, Anna Wiewióra, Stanisława Furmanek, Biesiadecka Natalia, Stefania, Michał; Zofia i Jan Źródło, Rozalia i Jan, Marian Krok, Napora Helena i Władysław; Bryk Michał, Michalina, Mieczysław, Władysław, Rauch Zofia i Wiesław, Bronisław Wójtowicz; zmarli z rodziny Pas i Głodek; Janina, Stanisław Kuca, Jan, Antonia Wiktor, Tadeusz Wdowik, Jan Sitko; Julia, Piotr Jakubiec, Genowefa, Henryk Jakubiec, Anna, Józef Kwarta; Jan, Maria Turek, Maria, Henryk Kluk, Władysław Draus, Rozalia, Wojciech i Zofia Draus, Aniela, Edward Chrzanowscy; Depa Wincenty, Jakub, Karolina, Depa Józefa i Wojciech; Proczek Anna i Jan, Franciszek, Wojciech i Rozalia Proczek, Julia i Piotr, Stanisław Kołodziej; Bronisława i Jan Feret, Anna i Józef Zawadzki, Karolina i Stanisław Feret; Jan Łagowski, Mroczka Joanna; Halat Jan, Aniela, syn Jan, Kozłowski Aleksander, Jemioło Maria zmarli z rodziny Wilków, Fornków, Marków; Franciszek, Józef, Michał, Antoni, Helena Wiącek, Piotr, Wiktoria, Ula Pas, Władysław, Władysława Korzępa, Józef, Julia Dziewit; Gąsior Janusz, Żądło Aleksandra i Władysław; Kowalscy Bronisława i Antoni, Białek Jan, Helena, Józefa, Wojciech, Julia Jamrozy, chrzestna Bronisława, dziadkowie Kowalscy; Łowczyk Tadeusz, Agnieszka, Władysław, Mucha Stefania i Ignacy, Józef Rożek, Bieleń Zofia, Władysław, Jan, Władysław, Feret Katarzyna, Antoni, Bieleń Łucja, Józef; Filipek Stefan, Aniela, Jan, Janusz, Julia Surowiec, Walenty Mycek, Kozioł Franciszek, Michalina, Lenart Julia, Józef, Andrzej Wiewióra, Eugeniusz Brzyszcz, Maria Kuca, Jan Wilk; Miazga Maria, Władysław, Wiktoria, Jan, Bieleń Łucja, Józef; Anna Wiącek, Henryk Białek,  oraz  dusze w czyśćcu cierpiące…

Boże, dzięki Twojemu miłosierdziu dusze wiernych odpoczywają w pokoju; udziel łaskawie odpuszczenia grzechów Twoim sługom i służebnicom, którzy spoczywają w Chrystusie, aby uwolnieni od wszystkich win cieszyli się z Tobą bez końca. Boże, Światłości dusz wiernych, wysłuchaj nasze prośby i daj miejsce w niebie, błogosławiony pokój oraz jasność Twojego światła sługom i służebnicom Twoim, którzy spoczywają w Chrystusie. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Koronka do miłosierdzia Bożego…

Brak możliwości komentowania.