Maryja lekarstwem nas nasze problemy

MARYJA LEKARSTWEM NA NASZE PROBLEMY

W maleńkiej Fatimie, w Portugali ukazała się Maryja trójce dzieciom: Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi. Od tego czasu minęło 100 lat, a o objawieniach usłyszał cały świat. Każdego 13. dnia miesiąca, od maja do października, gromadziliśmy się w świątyni, aby na nowo odkrywać orędzie fatimskie i wcielać je w codzienne życie. Wsłuchiwaliśmy się w Homilie wygłaszane przez kapłanów o historii Maryjnych Objawień w Fatimie oraz o tym, że Maryja jest lekarstwem na wszystkie choroby współczesnego świata. Następnie wyruszaliśmy w procesji ze śpiewem na ustach i różańcem w ręku rozważając poszczególne tajemnice.

Dziękujemy wszystkim Kapłanom za przyjęcie zaproszenia na Nabożeństwa Fatimskie oraz za wygłoszone Słowo Boże. Dziękujemy parafianom, którzy przychodzili na te piękne nabożeństwa, za wasze świadectwo wiary i miłości do Matki Bożej.

Ks. Proboszcz

Brak możliwości komentowania.