Odwiedziny naszej szkoły przez ks.bp. Ordynariusza

Niezwykłym przeżyciem w naszej szkole była wizyta Pasterza naszej diecezji w ramach wizytacji kanonicznej w dniu kobiet 08.03.br. O 10.00 cała społeczność szkolna odświętnie ubrana i przygotowana – przywitała szczególnego Gościa – piosenką Bądź pozdrowiony gościu nasz…Po przywitaniu przez Panią Dyrektor przedstawiono wizję naszej szkoły. Następnie nasze dzieci przeniosły nas w świat piosenki i ciekawego przedstawienia. Występy naszych młodych artystów  bardzo spodobały się naszemu gościowi. Po zakończonych występach ks. bp podziękował za miłe przyjęcie, zwiedzał naszą szkołę i rozmawiał z dzieciakami. Miłym przeżyciem dla naszych nauczycieli, Pań sołtys i rady rodziców było spotkanie i serdeczna rozmowa z ks.bp. Janem. Niech słowa zachęty naszego Pasterza będą dla nas inspiracją do gorliwej pracy iw kształtowaniu umysłu i serc naszych podopiecznych.

ks. proboszcz, foto ks. Józef Mucha.

Brak możliwości komentowania.