Wypominki Roczne 2016/2017 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część IV

Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy zmarłych; papieży, biskupów, kapłanów zwłaszcza pracujących w naszej parafii i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak i ks. Stanisław Jaworski, zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych; Żądło Roman, Rozalia, Stefan, Maria, Jan, Władysława, Antoni, Stanisława, Józefa, Maria, Józef i Zofia Żądło, Rozmus Jan, Kunegunda, Jan, Aniela.// Ludwik, Magdalena Kuna, Saj Jan i Julia, Stefania Haracz, dusze w czyśćcu cierpiące// Kosiorowska Zofia i Wojciech, Maria i Józef, Pas Zofia i Antonii//, Kwarta Ludwik i Stefania, Janczewski Jan, Wojciech, Klisiewicz Edward.// Jakubiec Julia, Piotr, Henryk,//, Sojka Jan, Stanisław, Katarzyna, Bryk Stanisław,// Gruszka Rozalia, Jan, Bronisław, Marek Anna, Władysław, Tadeusz//, Mazur Władysław, Posłuszny Władysław, Stanisława, Wacław Zieliński i dusze w czyśćcu cierpiące//Bryk Barbara, Michał, Stanisława, Orzech Katarzyna, Jakub.//Wolak Anna i Józef, Żądło Adam i Rozalia, Staroń Józefa, Sitko Jan, Stefania.// Światek Jan i zmarli z rodziny Świątek, Tyrpin, Draus, dusze w czyśćcu cierpiące// Olszowy Władysław, Aniela, Jan, Maria, Depa Julia, Piotr, Franciszek//, Bieleń Maria, Ignacy, Henryk, Józef, Filipek Maria, Jan, Józef// Saj Franciszek, Stanisława, Porzuczek Józef// Sarama Władysław, Krzysztof, Sitko Jan i Stefania //, Mycek Janina, Józef, Gąsior Stanisław, Antonina, Józef, Saj Józefa, Antoni, Józef//, Kuca Józefa, Tadeusz, rodzice; Źródło Anna, Jan, rodzice; Ferfecki Józef, Aniela, Świder Józef, Kuca Janina, Stanisław, dusze w czyśćcu cierpiące// Kołodziej Jan i Katarzyna, Snopkowska Maria, Harasińska Stefania i Wincenty.// Wiewióra Anna, Franciszek//, Anita Lotze, Bożena Wojtkowiak, Andrzej Wiewióra//, Kowalska Anna, Andrzej, Jan, Antonii, Bronisław, Antoni,, Halat Zofia, Czesław//, Gąsior Janusz, Żądło Aleksandra, Władysław//, Wiktor Jan, Grabowski Ludwik, Czesława, Gaweł Wojciech, Julia, Grabowski Władysław, Maria, Wiktor Antonina, Grzegorz, Kuca Stanisław//, Jadach Jan, Hul Kunegunda, Jan//Wojcieszek Aniela, Józef, Mucha Władysław// Popielarz Robert// Kwiatkowska Antonia, Ludwik, Władysław// Olszowy Jan, Genowefa, Świątek Wojciech, Zofia//, Biesiadecka Maria, Mieczysław, Wiącek Julia, Józef//, Olszowy Adam, Aniela, Maria// Rolek Czesław, Kosiak Elżbieta, Stanisław, Julia Dziewit, Wiącek Franciszek, Michał, Józef, Antoni, Helena, Bryk Władysława, Pas Piotr// Proczek Anna, Józef, Antonina, Maciej, Biesiadecki Jan, Wójtowicz Antonina, Michał//, Dziechciarz Aniela, Stanisław, Haracz Anna, Skowrońska Maria//, Feret Jan// Draus Zofia, Świątek Julia, Jan, Draus Władysława, Władysław, Świder Jan, Maria, Staroń Antonii//, Gąsior Stanisław, Kamiński Kazimierz, Bogdan, Ozimek Mariusz//, Porzuczek Adam, Maria, Stefan, Opiela Paweł, Aniela, Edward//, Lechowscy Genowefa, Jan, Piecuch Genowefa, Julian//, Mycek Helena, Sito Adam// , Gruszka Stanisław, Adam, Zofia, Roman, Świątek Zofia, Wojciech, Stanisław, Anton, Jan Ignacy//, Filuba Stanisław, Kazimierz, Żądło Maria, Malchery Władysława, Andrzej//, Tyrpin Anna i Józef, Rozmus Maria i Jan, Wartyzela Zofia, Tyrpin Stefania, Anna, Stanisław//, Kordula Józefa, Bolesław, Wiesner Jan, Halina, Kuś Anna, Hopjan Józef, Wyrobek Genowefa, Porada Katarzyna, Rząsa Weronika, // Bieleń Zofia, Władysław,, Jan, Władysław oraz zmarłych z rodziny Bieleń i Feret,// Sarama Michał, Stefania, Jan, Janina, Olszowy Franciszek, Janina oraz dusze w czyśćcu cierpiące//. Nabożna Aniela, Kasza Maria, Stanisław, Hajduk Tadeusz, Zawisza Teofila, Saj Edward, Stanisława// Orzech Stanisław, Zofia, Józef, Darłak Julia, Ludwik//, Kuna Stefania, Stanisław, Tadeusz , Maria, Walczyk Adam, Maria, Sitko Antoni, Antonina, Jan, Lech Jan, Kowalska Apolonia// Drałus Władysław, Anna, Skóra Stanisław, Feliks, Wiktoria, Krawiec Helena, Jan, Woś Stanisław, Cisek Anna, Katarzyna, Krzak Kazimierz dusze w czyśćcu cierpiące //

Koronka do Bożego miłosierdzia

Boże, dawco przebaczenia i miłośniku ludzkiego zbawienia, prosimy łaskawość Twoją, abyś naszym rodzicom, braciom, siostrom naszym, krewnym, przyjaciołom i dobrodziejom, wszystkim pomordowanym i poległym, opuszczonym i zapomnianym, którzy już zeszli z tego świata; za przyczyną Najświętszej Maryi Panny i wszystkich świętych Twoich, dojść do uczestnictwa w wiecznej szczęśliwości dozwolić raczył. Prosimy oto przez Chrystusa pana Naszego. Amen. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Brak możliwości komentowania.