Wypominki Roczne 2016/2017 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część III

Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy zmarłych; papieży, biskupów, kapłanów zwłaszcza pracujących w naszej parafii i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak i ks. Stanisław Jaworski, zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych; Pas Maria i Józef, Tomasz Sikora, Orzech Maria// Wojciechowska Aniela, Władysław// Brzyszcz Franciszek, Stanisława, Eugeniusz, Kuca Ludwik, Filipek Janusz// Józef Mucha, Świątek Franciszek, Irena, Jan, Zofia//, Warunek Karolina, Władysława, Kiwak Franciszek, Stanisław, Stefan//, Białek Jan, Maria, Stefania, Józef, Kazimierz, Draus Józef, Maria, Frańczak Agata, Noga Janina//, Widak Emilia, Władysław, Stefania, Marian, Świniuch Stanisława, Dłużeń Stanisław, Pas Zofia, Jan//, Kiwak Andrzej, Katarzyna, Władysław, Antonina, Guzior Jan//, Loda Marian, Sarama Rozalia//, Sadzoń Zdzisława, Stefania, Kazimiera, Bidzińska Monika//, Sudoł Anna, Stanisław, Genowefa, Mazur Franciszka, Helenę, Henryk i Katarzyna//, Draus Maria, Antoni, Aniela, Żądło Józef, Anna//, Opiela Józefa, Walenty//, Świątek Jan , Kuca Kazimierz, Mierzejewscy Helena, Jan, Kuca Maria, Wojciech, Orzech Stefania, Michał, Zielińska Aniela// Tyrpin Antoni, Józefa, Rafał Hryszkiewicz, Zieliński Wacław//, Sarama Julia, Jan, Szewc Teresa, Tadeusz, Józef//, Stypa Feliks, Jan, Michalina, Świątek Stefan, Aleksandra, Józef, Bronisław i zmarli z rodziny//, Jemioło Józef, Anna, Czesław, Eugeniusz, Wiesław, Wróbel Magdalena, Stanisław//, Białek Agata, Jan, Józef, Żądło, Stanisława, Władysław//, Marek Monika, Franciszka, Marcin//, Kluk Józef, Kasza Apolonia, Michał//, Buta Kazimierz, Krok Wojciech, Ludwika, Eugenia, Kasza Stanisław, Zofia, Marcin, Krok Franciszek, Zofia, Plis Tomasz, Zofia, Cichowicz Maria, Źródło Zofia, Jan, Krok Marian, Popielarz Ryszard, Bolesław//, Staroń Antoni, Ofiara Kazimierz, Kunegunda, Szlachetko Stanisław, Józefa//, Siwiec Michał, Wiącek Stanisław, Julia, Blicharz Julia//, Kuna Stanisław, Helena, Guzior Czesław, Maria, Antonina, Dłużeń Antoni//, Depa Wincenty, Jakub, Karolina, Wojciech, Józefa//, Gruszka Maria, Weronika, Jan, Józef, Franciszek, Zawadzka Ludwika, Michał, Sitarz Zofia, Wawrzyniec//, Kuna Maria, Tadeusz, Stefania i Stanisław, Żądło Stanisława i Władysław, Opiela Tekla, Józef, Maria, Ryszard// Turek Maria, Jan, Antoni, Zuber Apolonia, Franciszek, Józef, Darłak Józef, Draus Władysław// Sarama Anna, Maria, Józef, Tomasz, Paweł , Józef// Zawisza Julia, Maria, Bronisław, Jan, Stanisz Józef// Dłużeń Zofia, Mateusz, Józef, Julia, Feliks// Proczek Anna, Jan, Franciszek, Wojciech, Rozalia, Kołodziej Stanisław, Piotr, Julia// Halat Zofia, Czesław, Wsolak Aniela, Józef, Zapała Stanisław, Magdalena, zmarłych z rodziny Halat, Kowalskich, Wsolak// Popielarz Jan, Stefania, Maria, Władysław, Józef, Jan, Kazimierz i zmarłych z rodziny Popielarz// Szędzioł Jan, Stanisław, Józefa, Ofiara Henryk, Edward, Marcin, Puczka Beata//, Grabiec Janina, Paweł, Marek, Ragan Maria, Jan, Tadeusz//, Gałda Antoni, Elżbieta, Rozalia, Mucha Janina, Warunek Jakub, Stefania, Władysława//, zmarli z rodziny Pas i Głodek// Rozmus Stefania, Aniela, Jan//, Kret Maria, Piotr Mazur, Julia, Franciszek//, Drygiel Jan, Karolina i Jan//, Sarama Maria, Jan, Maria, Łowczyk Józef, Anna, Jan, Władysław, Sarama Krzysztof, Władysław//,Sarama Jan, Julia, Józef, Władysława, Stanisław, Łagowska Katarzyna, Różańska Maria// Kiełb Jan, Kulińska Janina, Bronisław, Polak Krystyna// Sarama Jan, Maria, Władysław, Krzysztof, Maria, Franciszek, Anna, Wojciech, Teofila, Dryja Wawrzyniec, Feret Antoni, Katarzyna, Andrzej, Józef, Kowalski Maria, Józef, Ziółkowski Władysław, Stefania//Biesiadecki Michał, Stefania, Zofia, Świątek Maria, Kowalski Jan, Władysława, Tadeusz, Furmanek Stanisława, Wiewióra Andrzej, Anna, Zofia, Jan, Bryk Barbara oraz dusze w czyśćcu cierpiące//

Koronka do Bożego miłosierdzia

Módlmy się: Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych udziel duszom sług i służebnic Twoich odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez pokorne prośby nasze dostąpią zbawienia, którego zawsze pragnęły. Który żyjesz i królujesz przez wszystkie wieki wieków. W. Amen.

Brak możliwości komentowania.