Zakończenie roku formacji DSM

Zakończenie roku formacji DSMu

Pragniemy przekazać pełne miłości podziękowania naszemu księdzu Józefowi za cały rok formacji.

Dziękujemy za trud wychowania, za cotygodniowe spotkania, za miłość i uśmiech, za pomoc i wsparcie w każdej chwili naszego życia. Dzięki Twojemu znakomitemu i błyskotliwemu sposobowi przychodziliśmy chętnie na nasze spotkania. Gotowi się uśmiechnąć i pokochać to życie dzięki Tobie.

Dziękujemy za życzliwość, pomysłowość i zapał z którym przychodziłeś do nas w sobotnie popołudnia. Za to, jak poszerzałeś naszą wiedzę i wiarę.  Za to, że – będąc naszym nauczycielem – stałeś się także przyjacielem.

Udajemy się w 9 osób do Kotani na wakacyjny turnus DSM, aby w pięknie przyrody poznawać bliżej Boga i innych ludzi.

Gdy przyjdzie wrzesień, z nowymi pomysłami zaczniemy kolejnymi rok formacji.

Bóg zapłać! – DSM 🙂

Brak możliwości komentowania.