Kolędnicy misyjni

Kolędnicy misyjni

W naszej parafii działa Dziewczęca Służba Maryjna. W tym roku Ksiądz Proboszcz zaproponował zorganizowanie Kolędników Misyjnych. 28 i 29 grudnia 2015 roku wyruszyłyśmy 8-osobową grupą do mieszkańców naszej parafii. Przez kilka godzin pukałyśmy do drzwi, by wyśpiewać radosną wiadomość o narodzeniu Chrystusa, a także by modlitwą i ofiarą wspierać swoich rówieśników z Madagaskaru. Podczas tej wędrówki doświadczyłyśmy odrobinę misyjnego trudu. Jednak radość z dzielenia się ofiarą i dobrem z innymi była o wiele większa. Każdej odwiedzonej przez nas rodzinie ofiarowałyśmy własnoręcznie wykonaną kartkę z życzeniami noworocznymi. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za poddanie propozycji kolędy misyjnej, a także naszym rodzicom, którzy pomogli nam w wykonaniu strojów. Okazało się, że w naszej parafii mieszkają wspaniali ludzie. Dziękujemy im za to, że chętnie otwierali swoje drzwi i przyjmowali nas z życzliwością, a także dzielili się swoją ofiarą i dobrem z nami.

Bóg zapłać!

Brak możliwości komentowania.