Dziecię nam się narodziło – jasełka.

Trochę z opóźnieniem z różnych przyczyn, ale chcemy wspomnieć ciekawe wydarzenie. W święto Świętej Rodziny w naszej wspólnocie parafialnej – przeżywaliśmy piękne chwile związane z inscenizacją jasełek, które nalezą do pięknej polskiej tradycji świąt Bożego Narodzenia. Jako widzowie mogliśmy podziwiać talenty aktorskie naszej młodzieży skupionej w parafialnym oddziale Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Należy nadmienić, że nasz KSM został powołany niedawno bo w październiku 2015 r. , a już tak pięknie zapisał się przez przygotowanie i przedstawienie jasełek. Cały spektakl pt; ” Dziecię nam się narodziło. ” podzielony był na kilka aktów, przeplatanych śpiewem kolę i pastorałek. Zakończył się przy gromkich brawach widzów z nadzieją, że będziemy świadkami kolejnych ciekawych pomysłów naszej młodzieży.

Brak możliwości komentowania.