Wypominki roczne za naszych zmarłych w 2022 cz. I

Wypominki Roczne 2022 w parafii św. Józefa w Przedborzu część I

         Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końca. Tobie Boże miłosierny polecamy zmarłych; rodziców, rodzeństwo, krewnych ,przyjaciół i kapłanów; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, ks. Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek, ks. Stanisław Jaworski, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław, ks. Józef Półchłopek,  ks. Tadeusz Porzuczek, ks. Wiesław Augustyn,  zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych;  Rozmus Weronika, Michał// Olszowy Adam i Aniela, Żądło Tadeusz// Jan Łagowski, Mroczka Ludwik, Joanna, Tadeusz// Żądło Władysław//Gielarowska Stanisława, Wanda, Tadeusz//za zmarłych migrantów// Żądło Józef, Bronisława, Kazimierz, Stanisław// Wojcieszek Aniela, Józef, Czesław, Mucha Władysław, Wojcieszek Lucyna// Kiwak Helena, Władysław, Anna, Jan, Maria, Jakubiec Julia, Piotr, Haracz Józefa, Józef, Kwarta Anna i dusze w czyśćcu cierpiące// Gruszka Maria, Stanisław, Adam, Kanach Łukasz, Świątek Zofia, Wojciech, Olszowy Genowefa, Jan, Sarama Piotr, Biesiadecki Kazimierz// Wizner Józefa, Bolesław, Kordula Jan, Halina, Edward, Mirosław, Kuś Anna, Hopjan Józef, Szpak Józef, Bryk Józef , Stachnik Maria Genowefa Wyrobek, Porada Katarzyna, , Mayer Olga, Witold // Lechowski Jan, Genowefa, Piecuch Julian, Genowefa// Kosiorowski Wojciech, Zofia, Pas Zofia, Antonii, Kosiorowska Maria, Józef// zmarli z rodzin; Głodek, Pas, Marek// Orzech Zofia, Białek Maria, Jan, Bronisław, Orzech Rozalia, Władysław, Jan// Reguła Marian, Majka Maria, Betlej Adam, Białek Maria, Zawisza Jan, Mycek Tomasz//  Sitko Jan, Stefania, Żądło Adam, Rozalia, Anna, Staroń Józef, Józefa, Wolak Anna, Józef// Stypa Feliks, Jan, Michalina, Fryderyk, Światek Stefan i Aleksandra, Bronisław, Józef, Świątek Walenty, Katarzyna oraz za zmarłych z rodziny// Kiełb Anna, Jan, Kulińscy; Janina, Bronisław, Władysław, Polak Krystyna// Trojan Bolesław, Orzech Stanisław, Antoni, Maria// Żądło Jan, Bronisława, Józef// Popielarz Robert, Maria, Ludwik Draus// ks. Henryk, ks. Władysław, ks. Jan, Sarama Anna, Maria, Apolonia, Józef, Tomasz, Józef, Nabożna Aniela, Stanisz Józef i zmarłych z rodziny//  Gruszka Rozalia, Jan, Marek Anna, Władysław, Wilk Janina, Jan// Sarama Maria, Łowczyk Józef, Anna, Władysław, Jan, Sarama Maria, Jan, Władysław, Krzysztof Sarama, Draus Julia, Majka Józef//  Rozmus Helena, Ignacy, Andrzej, Zofia, Drałus Eugeniusz, Kwarta Anna, Józef, Tylutka Józefa, Władysław//  Sarama, Olszowy Franciszek, Janina// Źródło Zofia, Jan, Krok Rozalia, Jan, Marian, Bartuś Katarzyna, Napora Helena, Władysław// Hryszkiewicz Józefa, Rafał, Tyrpin Antoni// Kuna Stanisław, Helena, Guzior Czesław, Maria, Antonina// Saj Katarzyna, Franciszek, zmarli z rodziny Pipała, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Sitko// Zofia, Mateusz, Jan, Julia, Feliks, Józef  z rodziny Dłużeń// Dziechciarz Aniela, Stanisław, Haracz Anna, Skowrońska Maria, Franciszek// Olszowy Genowefa, Jan, Świątek Zofia, Wojciech, Stanisław Dworak// Tyrpin Władysław, Antoni, Henryka, Janina, Tyburczy Stefania  Adam, Franciszek, // Ludwik, Stefania Kwarta, Janczewski Jan, Wojciech, Władysław, Surdel Jan, Anna, Klisiewicz Edward// Mazur Władysław, Rozalia, Jan//  Rędziniak Józef, Anna, Stefan, Brzyszcz Stanisława, Franciszek, Eugeniusz, Kuca Maria, Ludwik, Filipek Anna, Stefan, Marian, Janusz, Kazimierz, Lenart Julia, Józef, Beata// Pas Józef, Henryk, Bryk Jan, Anna, Wójtowicz Ludwik, Stefania, Władysław, Osika Andrzej, Kłosowicz Maria, Guzior Julia, Piotr, Siuzdak Sylwester// Wiktor Joanna, Jan, Grzegorz// Styczyński Mieczysław, Draus Aleksander, Maria, Styczyńska Władysława, Julian, Draus Aniela, Antoni// Guzior Maria, Stanisław, Jan, Helena// Mroczka Joanna, Ludwik, Jan Łagowski// Sito Józef, Adam, Sączawa Tomasz// Świerk Jan, Maria, Zdzisława, Guzior Wojciech, Katarzyna, Maria// Pupa Anna, Tadeusz, Łyżeń Krystyna, Tadeusz, Pilarski Józef, Tadeusz// Jadach Bronisława, Jan, Ocytko Alfreda, Władysław i dusze w czyśćcu cierpiące// Guzior Maria, Katarzyna, Wojciech, Robert, Draus Zofia, Ziobro Stanisław// Wilk Mieczysław, Zofia, Józef, Staroń Władysław, Maria, Jan, Zbigniew, Książek Stanisław, Maria oraz dusze w czyśćcu cierpiące //

Koronka do miłosierdzia Bożego….Dobry Jezu, a nasz Panie… 

Panie Jezu, obdarz zmarłych chwałą Twojego uwielbienia Ciała i spraw, abyśmy stali się kiedyś jej uczestnikami. Panie Jezu Przemieniony, spraw, aby zmarli upodobnieni do Ciebie przez śmierć i pogrzeb mieli również udział w chwale Twego zmartwychwstania. Chryste, Zbawicielu! Ty będąc posłusznym aż do śmierci zostałeś wywyższony po prawicy Ojca, dopuść prosimy naszych zmarłych do królestwa chwały.

 

 

Brak możliwości komentowania.