20 rocznica święceń kapłańskich ks. Józefa Muchy

ŻYCZENIA DLA NASZEGO RODAKA – KS. JÓZEFA MUCHA

Czcigodny Księże Józefie!

Droga kapłańskiego powołania jest piękna, ale i trudna. 20 lat – tyle czasu minęło od momentu, kiedy zdecydowałeś skierować stery swego życia na drogę duchową. Z ufnością przyjąłeś powierzone zadanie i spełniasz swoje kapłańskie powołanie.

Z tej okazji życzymy Ci, abyś szedł przez życie z dobrocią w sercu i uśmiechem. Niech Twoja praca przynosi obfite owoce i jednoczy ludzi w jedną Chrystusową owczarnię. Trwaj zawsze w głębokiej przyjaźni z Jezusem Chrystusem, który powołał Cię do pięknej kapłańskiej posługi. Życzymy, abyś w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykał dobrych, życzliwych i pomocnych ludzi. Niech Twój patron – Święty Józef wstawia się u Tronu Bożego i wyprasza dla Ciebie zdrowie, siłę i te łaski, które będą każdego dnia potrzebne. Szczęść Boże!

Życzą parafianie wraz z Ks. Proboszczem

Brak możliwości komentowania.