Pogrzeb śp. Tadeusza Porzuczek

„Dusze sprawiedliwych są w ręku Boga…”

W Kanadzie 15 stycznia 2021 r po ciężkiej chorobie – w 58. roku kapłaństwa, w  wieku 86 lat, zmarł nasz rodak ks. Tadeusz Porzuczekkapłan uśmiechu, o wielkim sercu – kochający Boga i człowieka. W Polsce posługiwał 14 lat, a przez 36 lat w Kanadzie (głównie w diecezji Peterborough).

Pogrzeb naszego rodaka śp. ks. Tadeusza zostanie odprawiony w sobotę; 13 lutego 2021 r. o godz. 12.00 w kościele parafialnym.

         Po modlitwach w kaplicy o godzinie 9.00 – trumna z doczesnymi szczątkami  zostanie przeniesiona do kościoła. Zachęcamy do modlitwy przy trumnie.  O 11.00 będzie wspólny różaniec w intencji zmarłego ks. Tadeusza, a następnie msza św. o 12.00 oraz odprowadzenie na cmentarz parafialny, gdzie spocznie oczekując na zmartwychwstanie.   

Dobry Jezu, a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie…

 

Brak możliwości komentowania.