Wypominki Roczne 2021 w parafii św. Józefa w Przedborzu część IV

Wypominki Roczne 2021 w parafii św. Józefa w Przedborzu – część IV

Święty Boże, Ty ukoronowałeś Maryję na Królową niebios, spraw prosimy, aby zmarli radowali się na wieki w Twoim królestwie razem ze wszystkimi świętymi Twoimi. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen                                                                                                                        

Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy dusze naszych zmarłych;, rodziców, rodzeństwo, kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Jacek Ruszel, ks. Stanisław Jaworski, ks. Bajor, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Marek, ks. Marcin, ks. Mieczysław, ks. Tomasz, ks. Stanisław, ks. Józef Półchłopek, ks. Tadeusz Porzuczek oraz zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni i zmarłych polecanych w wypominkach; Jemioło Maria, Michał, Wardęga Stanisława, Stefan, Jan, Kozioł Franciszek, Maria, zmarli z rodziny Krutys i Źródło// Anna Wiewióra// Mucha Helena, Józef, Mieczysław Marek//Sarama Władysława, Józef, Mazan Anna, Mirosław, Józef, Adam, Maria Pokrzywa// Reguła Aniela, Draus Maria, Antoni, Honorata, Reguła Anna, Józef, Bryk Aniela, Stefania, Maria, Jan Dryja oraz dusze w czyśćcu cierpiące// Katarzyna, Franciszek Saj i zmarli z rodziny Pipała dusze w czyśćcu cierpiące// Józef, Aniela Wojcieszek, Czesław Wojcieszek, Mucha Władysław// Sito Józef, Adam, Sączawa Tomasz// Gałda Antoni, Elżbieta, Rozalia, Warunek Jakub, Stefania, Karolina, Warunek Władysława// Wilk Marian, Adela, Henryk Rybicki// Guzior Wojciech, Robert, Draus Zofia// Wojciechowski Władysław, Aniela, Walawko Ludwika// Grabiec Janina, Paweł, Marek, Wojciechowski Franciszek// Pas Józef, Jan, Anna, Sarama Anna, Franciszek// Mazur Władysław, Rozalia, Jan// Biesiadecka Stefania, Genowefa, Zofia, Jan, Antonii, Jan, Białek Aniela, Weronika, Józef, Łagowska Zofia, Stefan, Dominik, Andrzej, Adam Miroś// Olszowy Genowefa, Jan, Świątek Zofia, Wojciech, Dworak Stanisław// Stypa Feliks, Jan, Michalina, Światek Stefan, Aleksandra, Bronisław, Józef i zmarli z rodziny// Mycek Maria, Franciszek// Tyrpin Władysław, Janina, Henryka, Antonii, Tyburczy Stefania, Adam, Franciszek// Sarama Maria, Łowczyk Józef, Anna, Władysław, Jan, Sarama Jan, Maria, Władysław, Krzysztof, Mazur Jan// Świątek Jan, Kuca Kazimierz, Jan, Mierzejewski Jan, Helena, Kuca Maria, Wojciech, Świątek Magdalena, Ignacy, Orzech Stefania, Zieliński Józef, Aniela, zmarli z rodziny Kuca, Świątek// Krzemiński Henryk, Janina, Maria, Józef, Bieleń Józefa, Adam, Saj Józef// Kiwak Antonina, Władysław, Katarzyna, Andrzej, Wojciech, Guzior Jan, Pas Anna, Józef i dusze w czyśćcu cierpiące// Biesiadecka Maria, Mieczysław, Sylwia, Wiącek Julia, Józef, Żądło Tadeusz// Bieleń Maria, Ignacy, Henryk, Józef, Filipek Maria, Jan, Józef i zmarli z rodziny// Sarama Julia, Jan, Szewc Teresa, Tadeusz// Wizner Józefa, Bolesław, Halina, Edward, Kordula Jan, Kuś Anna, Hopjan Józef, Szpak Józef, Stachnik Genowefa, Maria, Porada Katarzyna, Bryk Józef, Mayer Olga, Witold// Popielarz Antonina, Teresa Garboś, zmarli z rodziny Pas, Głodek// Pupa Bronisława, Bronisław, Wieczorek Adam, Wojton Józefa, Kazimierz, Stanisław, Czesław// Białek Henryk, Józef, Świątek Jan, Zofia, Maria, Helena, Tadeusz, Franciszek, Henryk Świątek// Jemioło Maria, Miazga Stanisław, Zofia, Jemioło Michał, Maria, Kozioł Jan, Czesława, Halat Jan, Tylutki Stanisław, Helena, Krzemiński Henryk, Janina, dusze w czyśćcu cierpiące// Kuca Stanisław, Franciszka, Antonina, Janina, Jan, Rozalia, Mazur Jan, Karolina, Wilk Katarzyna, Anna, Jan, Białek Maria, Guzior Czesław, Kozioł Jan, Czesława, Staroń Maria, Wojciech, Więch Anna, Jan// Bryk Antonina, Franciszek, Bolesław, Ryszard, Władysław, Chmielowiec Tadeusz// Początek Weronika, Gabriel, Żądło Stefania, Kazimierz, Kuśnierz Stanisława, Augustyn, Żądło Władysław// Sarama Maria, Jan, Władysław, Krzysztof, Franciszek, Anna, Maria, Dryja Wawrzyniec, Weronika, Feret Antoni, Katarzyna, Ziółkowski Stefania, Władysław// Halat Zofia, Czesław, Wsolak Aniela, Józef, Stanisław, Magdalena Zapała, zmarli z rodziny; Halat, Kowalski, Wsolak, Rzepka// Gąsior Antoni, Józef, Olszowy Julia, Ludwik, Gąsior Stanisław, Sieliło Maria, Marut Zbigniew, Pas Jan, Olszowy Maria, Jan, Cezary// Bryk Maria, Eugeniusz, Łojek Maria, Edward, Aniela, Jan Popielarz, S. Gracjana Popielarz, Popielarz; Helena, Józef, Stanisław, Krystyna, Rita, Kazimierz, Sabina, Bryk; Piotr, Julia, Józef, Anna, Michał, Anna, Roman, Julian, Spaczyńska Weronika, Józef, Kimbar Stanisława, Paweł, Arabasz Maria, Stefan, Ryszard,// Sajdak Katarzyna, Jan, Magda Maria, Jan i zmarłych z rodziny//Kiełb Anna, Jan, Kulińska Janina, Bronisław, Władysław// Polak Krystyna// Zawisza Andrzej, Karolina, Jan, Anna, Stefan, Krystyna, Marian Woźniak, Stanisław Gąsior// Skóra Stanisław, Feliks, Wiktoria, Józef, Drałus Władysław, Anna, Woś Stanisława, Adam, Krzak Kazimiera, Cisek Anna, Katarzyna, Mucha Józef, Helena// Hryszkiewicz Józefa, Rafał, Tyrpin Antonii// Mieczysław Kuca, Źródło Anna, Jan i rodzice, Kuca Janina, Stanisław i rodzice, Aniela Ferfecka, Kuca Józefa, Tadeusz oraz dusze w czyśćcu cierpiące // oraz zmarli w tym roku; Joanna Wiktor, Mieczysław Wilk, ks. Tadeusz Porzuczek oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Koronka do miłosierdzia Bożego…Dobry Jezu, a nasz Panie…

Boże, chwało wiernych i życie sprawiedliwych, Twój Syn nas odkupił przez swoją śmierć i zmartwychwstanie, zmiłuj się nad wszystkimi wiernymi zmarłymi, którzy wyznawali wiarę w nasze zmartwychwstanie daj im udział w radości życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Brak możliwości komentowania.