Wypominki Roczne 2021  w parafii św. Józefa w Przedborzu – część I

Wypominki Roczne 2021  w parafii św. Józefa w Przedborzu – część I

Boże, dzięki Twojemu miłosierdziu dusze wiernych odpoczywają w pokoju; udziel łaskawie odpuszczenia grzechów Twoim sługom i służebnicom, którzy spoczywają w Chrystusie, aby uwolnieni od wszystkich win cieszyli się z Tobą bez końca. Boże, Światłości dusz wiernych, wysłuchaj nasze prośby i daj miejsce w niebie, błogosławiony pokój oraz jasność Twojego światła sługom i służebnicom Twoim, którzy spoczywają w Chrystusie.                                                      Tobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy zmarłych; kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ;  ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard Kiwak, ks. Józef Półchłopek, ks. Jacek, ks. Stanisław Jaworski, ks. Marek, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Wacław, ks. Mieczysław, ks. Tomasz,  ks. Tadeusz Porzuczek oraz zmarłych budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni oraz zmarłych polecanych w naszych modlitwach wypominkowych; Ludwik, Stefania Kwarta, Władysława, Jan, Wojciech Janczewski, Edward Klisiewicz, Jan, Anna Surdel// Katarzyna Barnadzka, Jan, Joanna, Stanisław Barnadzki, Michalina, Roman, Bernard Różański, Paweł, Maria Szczepanek// Świątek Maria, Ludwik, Julia, Wojciech, Starzec Zofia, Wojciech// Zuber Anna, Józef// Jan, Genowefa Lechowscy, Julian, Genowefa Piecuch// Maria, Antoni, Franciszka, Jan Brzyszcz, Antonina, Józef, Michał Orzech// Maria i Stanisław Tylutki, Wiktoria i Michał Tylutki, Salomea i Władysław Dudek// Józefa, Rafał Hryszkiewicz, Antoni Tyrpin// Weronika, Michał Rozmus// Orzech Stanisław, Józef, Zofia, Darłak Julia, Ludwik// Józef, Anna Reguła, Maria Białek, Adam, Stanisław Betlej, Tomasz Mycek, Jan Zawisza//  Anna Rozmus// Jan, Aniela, Józef, Bogdan, Janina, Władysław Soboń, Stanisław Techmański// Jan, Janina, Antoni, Julia Kret, Józef Skóra, Józef, Władysława, Karol, Apolonia Furtak, Władysław, Stefania Gaweł// Kowalscy Andrzej, Anna, Bronisława, Jan, Antoni, Halat Czesław, Zofia// Sarama Piotr, Olszowy Janina, Franciszek// Drygiel Jan, Karolina, Jan// zmarli z rodziny; Świder, Uliasz, Saj, Tyrpin, Piwowar, Bajor, Rak, Świątek, Draus// Maciąg Maria, Kwaśnik Maria, Feliks, Maciąg Andrzej, Mizdal Aniela, Feliks, Maciąg Stefania, Kwaśnik Jan, Popowicz Władysława// Sitko Ludwik, Stanisław, Stefania, Kołodziej Jan, Katarzyna, Aleksandra, Skowrońska Michalina, Józef// Stanisław Gąsior, Kazimierz, Bogusław Kamiński, Mariusz Ozimek// Tadeusz, Kazimierz, Agnieszka, Władysław Łowczyk, Stefania, Ignacy Mucha, Władysław, Zofia, Jan, Władysław Bieleń, Katarzyna, Antoni Feret, Łucja, Józef Bieleń, Józef Rożek// Filuba Stanisław, Stanisław, Maria, Kazimierz  Żądło// Safin Marian, Piotr, Józef, Snopkowscy Wojciech, Zofia// Sitko Stanisława, Ludwik, Józefa, Maria, Julia, Stanisław, Mazur Rozalia, Antoni, Sitko Grażyna, Nędza Franciszek, Maria, Kogut Józefa, Władysław// Opiela Emilia// Haracz Kazimierz, Stefania, Saj Jan, Julia// Kozioł Czesława, Jan, Feret Tadeusz// Dziechciarz Aniela, Stanisław, Haracz Anna, Skowrońska Maria, Franciszek// Jadach Jan, Maria, Stanisław, Hul Jan, Kunegunda, Ocytko Alfreda, Władysław// Sitko  Jan, Antonina, Antoni, Mazur Katarzyna, Henryk// Opiela Paweł, Aniela, Jan, Józef, Edward, Przypek Franciszek// Ferman Jakub, Rozalia, Porzuczek Adam, Maria, Stefan, Filip, Jan, Józef, Stanisław, Aleksander, Bezak Julia, Kowalczyk Aniela, Czapor Michalina, Sitko Stanisława, Porzuczek Teresa// Wiktor Grzegorz// Łagowska; Wiktoria, Andrzej, Stanisław, Zielińska; Antonina, Ludwik, Józef, Wacław, Ciężkowski Ryszard// Olszowy Jan, Władysław, Aniela, Depa Julia, Piotr, Franciszek// Guzior Maria, Stanisław, Jan, Helena, Wójtowicz Michał, Antonina, Władysław, Stefania, Ludwik, Pas Józef, Henryk, Osika Andrzej, Kłosowicz Maria// Buta Kazimierz, Krok Wojciech, Ludwika, Eugenia, Kasza Zofia, Stanisław// Staroń Władysław, Maria, Jan, Zbigniew, Wilk Józef, Zofia, Książek Stanisław, Maria// zmarli z rodziny Motowidło, Haracz, Anna, Józef, Jan Motowidło// Julia, Piotr Jakubiec// Kuca Janina, Stanisław, Józefa, Tadeusz, Mieczysław, Wiktor Antonina, Jan, Wdowik Władysława, Tadeusz, Sitko Jan, Surowiec Marian, Wdowik Teresa, Czernik Stanisław// Świątek Maria, Kazimierz, Biesiadecka Natalia, Bajor Jan, Roman, Wiewióra Anna, Kosiorowski Bolesław, Gawin Maria i dusze w czyśćcu cierpiące.

Koronka do Bożego miłosierdzia…. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…

Najświętsza Panno Nieustającej Pomocy, Matko litościwa, racz spojrzeć na biedne dusze, które sprawiedliwość Boża zatrzymuje w płomieniach czyśćcowych. Są one drogie dla Twego Boskiego Syna, gdyż zawsze Go kochały i teraz gorąco pragną być blisko Niego, lecz nie mogą zerwać swych więzów, które je trzymają w palącym ogniu czyśćca. Niech się wzruszy Twe serce, Matko litościwa. Pośpiesz z pociechą dla tych dusz, które Cię zawsze kochały i teraz ślą do Ciebie swe westchnienia. Wszak są to Twoje dzieci, bądź więc im pomocą, nawiedzaj je, osładzaj ich męki, skróć ich cierpienia i nie zwlekaj z ich wybawieniem. Amen.

Brak możliwości komentowania.