Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

ZAPROSZENIE DO PODJĘCIA DZIEŁA DUCHOWEJ ADOPCJI DZIECKA POCZĘTEGO ZAGROŻONEGO ZAGŁADĄ

 

„Kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego” (Pwt 30,19 – 20)

 

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która przypada co roku 25 marca, Kościół przeżywa Dzień Świętości Życia. W tym dniu możemy podjąć dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, które jest zaproszeniem do współpracy z Bogiem w obronie życia poczętego. Trwa ono dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka oraz rodziców.

Zaledwie kilka minut naszej modlitwy w ciągu dnia może zaważyć na losie nienarodzonych dzieci. Uczestnicząc w dziele Duchowej Adopcji ratujemy bezbronne istnienia, ale również ocalamy sumienia i dusze ludzi odpowiedzialnych za aborcje oraz niszczenie poczętego życia. Ta bezinteresowna modlitwa wraca do tego, kto się modli, bo jak każda modlitwa, zbliża ona nas do Boga, pomagając w osiągnięciu świętości.

Zachęcamy wszystkich wiernych, do podjęcia tego pięknego dzieła miłości 25 marca podczas Mszy Św lub duchowo w naszych domach. To zaledwie kilka minut dziennie: tak mało kosztuje, a tyle dobrego daje.

Kochasz życie? Mówisz życiu ,tak”? Walczysz w obronie najmniejszych, bezbronnych? Podejmij Duchową Adopcję!

Boisz się, że nie dasz rady? Nie bój się! Całe Niebo jest z Tobą!

Ks. Proboszcz

Brak możliwości komentowania.