św. Józef nasz Patron

KSIĘŻE JÓZEFIE – NASZ DROGI SOLENIZANCIE!

„Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach…”

W dniu Twoich imienin, korzystamy z radosnej okazji, by ubrać w słowa to, co w naszych sercach jest obecne każdego dnia i spróbować wyrazić wdzięczność – za każde dobro, które wychodzi od Ciebie, za każde słowo pasterskiego nauczania, za modlitwę, za uśmiech, który nie znika z Twojej twarzy oraz za Twoją obecność wśród nas.

Życzymy – niech Pan Jezus napełnia Cię duchem swego kapłaństwa, zachowa w pobożności, uświęca i ciągle umacnia oraz błogosławi Twojej apostolskiej działalności i będzie źródłem radości. Życzymy, aby otaczali Cię prawdziwi przyjaciele, którzy podadzą dłoń, gdy będzie Ci ciężko. Niech Dary Ducha świętego spływają na Ciebie w obfitości, a Maryja – Matka Kapłanów darzy matczyną miłością i czułością w dalszej posłudze Kapłańskiej.

Jednocześnie pragniemy zapewnić Cię o naszej pamięci modlitewnej oraz wdzięczności za wszelkie wsparcie duchowe.

Szczęść Boże na kolejne lata pięknej duszpasterskiej posługi.

Wdzięczni parafianie

Życzenia imieninowe składamy również naszemu rodakowi – Księdzu Józefowi Mucha:  

Księże Józefie, życzymy, aby Dobry Bóg nie szczędził Ci łaski zdrowi, mocy i siły. Trwaj zawsze w głębokiej przyjaźni z Jezusem, który powołał Cię do pięknej posługi kapłańskiej. Zawsze wybieraj drogi, które On Ci wskazuje. Ubogacony Jego Duchem Miłości podnoś słabych i wlewaj moc nadziei w serca ludzi smutnych, do których zostałeś posłany.

Szczęść Boże!

Wszystkim solenizantom życzymy, aby wstawiennictwo św. Józefa u Boga wypraszało zdrowie, niesłabnącą wiarę, ufność i obfitość łask na każdy dzień. św. Józefie – módl się za nami.

Brak możliwości komentowania.