Witaj św. Mikołaju – dziel się dobrem z innymi.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ – BISKUP, KTÓRY POMAGAŁ UBOGIM

Każdy będąc dzieckiem marzył o tym, by chociaż raz przyszedł do niego z prezentami święty Mikołaj. Kiedy zbliża się czas Bożego Narodzenia wszystkie dzieci czekają na Niego z wielką niecierpliwością i radością. Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Tak też było 7 grudnia w naszym Kościele. Ten niezwykły Gość przybył do grzecznych dzieci z workiem prezentów i wywołał wiele radości i uśmiechu. Podczas spotkania opowiadał o sobie i słuchał z uwagą wypowiedzi najmłodszych. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Św. Mikołaja czuły się troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego worka prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości.

Dziękujemy Świętemu Mikołajowi, że nie zapomniał o dzieciach z naszej parafii, przybył do nas i obdarował wszystkie dzieci prezentami. Życzymy Mu dużo zdrowia i siły na dalsze lata i prosimy, aby zawitał do nas w przyszłym roku.

Brak możliwości komentowania.