Zakończenie nabożeństw fatimskich

ZAKOŃCZENIE NABOŻEŃSTW FATIMSKICH

W sobotę, 6 października wierni z naszej parafii po raz ostatni w tym roku zgromadzili się na Nabożeństwie Fatimskim. Przez sześć miesięcy – od maja do października w godzinach wieczornych czciciele Maryi zbierali się na Mszy Świętej, a później na procesji i modlitwie różańcowej.

W tym miesiącu, Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił ksiądz Wincenty Kolbusz z Rzeszowa. Wieczorna procesja ze świecami i figurą Matki Bożej przypominała Fatimę i to, co działo się tam w czasie objawień Łucji, Hiacyncie oraz Franciszkowi.

Nabożeństwo Fatimskie uczy nas codziennego trwania w zjednoczeniu z Chrystusem, poprzez stanie przy Sercu Maryi, która ogarnia nas swoim Niepokalanym Sercem i uczy żyć tym, czego pragnie od nas Bóg.

 

 

 

Brak możliwości komentowania.