Ratujmy życie nienarodzonych – Duchowa Adopcja

PODEJMIJ DUCHOWĄ ADOPCJĘ!!

W tym roku w związku z Niedziela Palmową przeniesiono Uroczystość Zwiastowanie Pańskie obchodzimy 9 kwietnia. Dzień ten przypomina nam – chrześcijanom o godności, jaką ma człowiek już od chwili poczęcia. Maryja powiedziała Bogu „Tak”, ale ile jest kobiet, młodych dziewcząt, które mówią Bogu „Nie”.

Dlatego już po raz szósty na Mszy Świętej złożymy uroczyste przyrzeczenie podjęcia dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Według słów Jezusa Chrystusa: „Są takie złe duchy, które można pokonać tylko modlitwą i postem” (Mk 9,29). Dlatego potrzeba całej rzeszy obrońców życia ludzkiego, którzy z różańcem w ręku przeciwstawiają się temu wielkiemu złu, jakim jest śmierć nienarodzonych, najsłabszych i najbardziej bezbronnych. Modlitwa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego jest nie tylko tarczą obronną, ale również leczy zranienia pozostawione w sercu tych osób, które się do niej przyczyniły. Przez 9 miesięcy prosimy Jezusa za wstawiennictwem Jego Matki oraz Świętego Józefa o uratowanie życia poczętego i łaski dla rodziców. Duchowa Adopcja jest zaproszeniem do współpracy z Bogiem w obronie życia.

Dlatego zachęcamy wszystkich wiernych, aby podjąć to piękne dzieło miłości.

Brak możliwości komentowania.