Zmarła mama ks. Adama Samela

Zmarła śp. Janina Samel, mama ks. prał. Adama Samela, zasłużonego dla naszej wspólnoty parafialnej proboszcza, a obecnie proboszcza w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Młp. (Fara).                                                       Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 15 marca w Dąbrowie Tarnowskiej.  O godz. 10.30 Msza św. w starym kościele (ul. Kościelna), a po niej przeniesienia ciała śp. Janiny na miejscowy cmentarz. Rodzinie i ks. prałatowi Adamowi Samel składamy wyrazy współczucia.

Organizujemy wyjazd z naszej parafii na pogrzeb śp. Janiny Samel. Wyjazd z parkingu kościelnego w czwartek 15.03.br. o 8.30. Prosimy chętnych parafian o zgłoszenie się wcześniej na wyjazd u ks. Józefa.

                                   Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!

Brak możliwości komentowania.