Ferie zimowe

FERIE NA LODOWISKU

Dnia 1.02.2018 roku o godzinie 7:45 chętna młodzież z naszej parafii wyruszyła autokarem na kryte lodowisko do Dębicy. Celem wyjazdu było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz dobra zabawa. Przygotowanie się do wejścia na lód zajęło nam trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem, jednak już po chwili wszyscy z ogromnym zapałem weszli na taflę lodu. Jedni doskonalili swe umiejętności, a inni dopiero zaczynali swą przygodę z łyżwami. Było dużo śmiechu, radości oraz upadków na lód, którymi nikt się nie zniechęcał. Po dwóch godzinach aktywnego spędzania czasu, uczestnicy byli trochę zmęczeni, ale i szczęśliwi. Wielu pokazało, że zabawa na lodzie nie jest im obca i doskonale czują się na łyżwach. Trochę ruchu bardzo się wszystkim przydało. Jak powiadają: „W zdrowym ciele – zdrowy duch”.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za zorganizowanie wyjazdu na lodowisko, opłacenie autokaru oraz częściowe pokrycie kosztów.

Brak możliwości komentowania.