Szczęśliwy kto sobie Józefa ma za opiekuna…

CZCIGODNY   KSIĘŻE   PROBOSZCZU

Z okazji zbliżających się imienin życzymy Ci, abyś doświadczał szczególnej łaski Bożej Opatrzności, jaśniał świętością, czerpał radość z podejmowanych trudnych wyzwań, nie zniechęcał się przeciwnościami i był otoczony serdecznymi przyjaciółmi, którzy nigdy nie zawiodą i zawsze będą wspierać modlitwą.

Niech Bóg Ojciec darzy Księdza potrzebnymi łaskami, Jezus Chrystus będzie wzorem i przewodnikiem na wszystkich drogach, Duch Święty opromienia swoim światłem, a w sercu Matki Najświętszej niech Ksiądz zawsze znajdzie ukojenie jako Jej Umiłowany Syn!

Życzą parafianie

 

Życzenia imieninowe składamy również na ręce naszego rodaka Księdza  Józefa  Muchy…

Życzymy Księdzu światła tak silnego i jasnego, które przynosi błogosławieństwo samą swoją obecnością, wytrwałości, spokoju i pogody ducha. Niech Bóg Jedyny prowadzi Cię prostymi drogami, darzy zdrowiem i pozwoli jak najowocniej dalej służyć budowaniu Królestwa Bożego na ziemi Jego Kościołowi!

Życzą parafianie – wdzięczni za każdą posługę i pomoc.

Brak możliwości komentowania.