Majówka

INTEGRACJA PRZEDBÓRZ – RZESZÓW

W sobotę 28 maja br. roku naszą parafię odwiedziła LSO i Oaza z parafii MB Królowej Polski z Rzeszowa wraz z ks. Pawłem Liszką, aby ten wolny dzień spędzić z naszą młodzieżą: LSO, KSM i DSM. O godz. 10:OO została odprawiona Eucharystia, której przewodniczył ks. Paweł wraz z ks. Józefem. Młodzież z Rzeszowa obstawiła Mszę Św., a ks. Paweł wygłosił kazanie ( o częstym przyjmowaniu Komunii Św. a w szczególności przez osoby  należące do różnych wspólnot. ) Po Eucharystii wszyscy pojechali pod szkołę w Przedborzu na rozgrywki piłkarskie. Przez dwie godziny rywalizowali ze sobą. W piłce nożnej rozegrane zostały 3 mecze; z czego 2 wygrała drużyna z Rzeszowa i 1 z Przedborza. Około godz. 13:00 zakończyli grę i przybyli na odpoczynek na teren plebanii, aby wspólnie zjeść kiełbaski, ochłodzić się różnymi napojami oraz poczęstować się słodyczami. Odpoczywając huśtali się na huśtawce, rozmawiali ze sobą w cieniu oraz ci, którzy mieli jeszcze siłę, grali w piłkę do samego końca, a chętnych nie brakowało. Po południu młodzież LSO i Oazy z Rzeszowa wraz z naszą młodzieżą pożegnali się i wrócili do swoich domów. Pogoda w ten sobotni dzień dopisywała, choć rano na niebie pokazywały się burzowe chmury. Pomimo dużego upału na twarzach nie było widać zmęczenia, lecz cały czas dopisywał uśmiech i poczucie humoru. Dziękujemy ks. Pawłowi za zorganizowanie transportu i przybycie z młodzieżą do naszej parafii, aby razem mogli się integrować. Wszyscy razem się dogadywali i tworzyli jedną wspólnotę. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ich za rok. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na wasze odwiedziny.                                                      Szczęść Boże!

Brak możliwości komentowania.