Chrystus Zmartwychwstał Alleluja

Chrystus Zmartwychwstał Alleluja
prawdziwie zmartwychwstał Alleluja

Takim radosnym pozdrowieniem wszyscy chrześcijanie pragną głosić światu orędzie zbawienia, które przynosi nam zmartwychwstały Chrystus.

On zwycięzca śmierci, piekła i szatana –chce napełnić nas prawdziwą radością i nadzieją, że my wszyscy jesteśmy przez Niego zbawieni, jeśli pozwolimy Mu działać w naszym życiu. Niech ta radosna nowina napełni nasze serca prawdziwym pokojem, wiarą, nadzieją i miłością i pomoże przezwyciężać wszystkie trudności i lęki jakie niesie codzienność. W Nim i z Nim wszystko jest możliwe – tylko w to uwierzmy. Oby świat otworzył się na nadzieję nowego życia płynącą z Jezusowego zwycięstwa.

Błogosławionych, pełnych radości rodzinnym spotkań, szczęścia oraz zdrowia – świąt wielkanocnych z darem modlitwy życzę Wam drodzy Parafianie i goście. Trwajcie mocni w wierze. Alleluja!!!

Proboszcz ks. Józef

Brak możliwości komentowania.