Wypominki roczne 2023/2024 cz. 1

  Wypominki Roczne 2024 część I

         Wszechmogący, wieczny Boże, który rozciągasz Swą władzę nad żywymi i umarłymi, okazujesz Swoje miłosierdzie wszystkim ludziom. Pokornie Cię błagamy, aby Ci za których się modlimy, dostąpili z twej łaskawości odpuszczenia wszystkich swoich grzechów i obdarzeni radością życia wiecznego mogli chwalić Cię bez końcaTobie Boże, Ojcze miłosierdzia polecamy dusze naszych zmarłych;, rodziców, rodzeństwo, krewnych, przyjaciół, budowniczych, dobrodziejów naszej świątyni oraz kapłanów pracujących i pochodzących z naszej parafii, ; ks. Józef Adamczyk, ks. Henryk Florek, ks. Władysław Jędrzejewski, ks. Tomasz Bułat, ks. Jan Kościelny, ks. Kazimierz Bukowiec, ks. Władysław Sitko, ks. Jan Czuba, ks. Adam Stachura, ks. Jan Chmioła, księża Skwirut Józef i Roman, ks. Ryszard , ks. Jacek, ks. Stanisław Jaworski, ks. Bajor, ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Marek, ks. Marcin, ks. Mieczysław, ks. Tomasz, ks. Stanisław, ks. Józef Półchłopek, ks. Tadeusz Porzuczek, ks. Wiesław Augustyn, ks. Jan Wojcieszek i zmarłych oraz zmarłych polecanych w wypominkach; Genowefa i Jan Niezgoda, Katarzyna i Józef Drożdz, Julia i Piotr Bryk, Julian, Roman, Michał, Józef, Eugeniusz Bryk, Stanisława Kimbar, Spaczyńska Weronika, Maria Arabasz, Marianna i Władysław Ocimek, Maria, Helena, Józef, Janina Ocimek i dusze w czyśćcu cierpiące// Zofia, Józef Wiącek// Maria, Stanisław Tylutki, Wiktoria, Michał Tylutki, Salomea, Władysław Dudek// Świątek Maria, Ludwik, Julia, Wojciech, Starzec Zofia, Wojciech// Popielarz Adolf, Guzior Maria, Draus Zofia// Żądło Tadeusz, Olszowy Aniela, Adam, Żądło Maria, Władysław, Olszowy Ryszard// Jan, Joanna, Stanisław Barnadzki, Katarzyna Barnadzka, Roman, Michalina, Bernard Różański, Kazimierz Świder, Paweł, Maria Szczepanek// Pupa Anna, Tadeusz, Łyżeń Krystyna, Tadeusz, Pilarski Józef// Biesiadecka Sylwia, Maria, Mieczysław, Żądło Irena, Aleksander, Grzegorz, Mariusz// Genowefa, Jan Lechowscy, Genowefa, Julian Piecuch// Wiącek Jan, Zofia, Kazimierz, Józef, Marcin, Mazur Jan, Maria// Kuca Stanisław, Maria, Kazimierz, Tadeusz, Izydor, Świątek Jan, Rząsa Ludwik, Maria, Konstanty, Katarzyna, Stanisław, Roman, Piotr, Maria, Saj Stanisław, Karolina, Stefan, Zygmunt, Nowak Maria, Lucjan, Maria Wachnicka// Jan, Katarzyna Sajdak, Jan, Maria Magda i zmarli z rodziny// Kuca Kazimiera, Saj Helena, Kuca Weronika, Jan, Saj Julian, Mirosław Wizner, dusze w czyśćcu cierpiące// Józef, Eugenia, Jan, Józefa, Antoni Saj, Weronika, Jan Piekarski, Stanisław, Aniela, Czesława Zielińska// Kiełb Stanisław, Maria, Anna, Jan, Józef, Wojda Antoni, Anna// Zdzisław, Stefania, Kazimiera Sazoń, Monika, Paweł Bidziński// Kuca Antoś, Franciszka, Jan, Rozalia, Janina, Mazur Józefa, Henryka, Jan, Karolina, Wilk Elżbieta, Mazur Eugeniusz, Bolesław// Stanisław Filuba, Kazimierz, Maria, Stanisław Żądło// Anna, Władysław Marek, Rozalia, Jan Gruszka// Józef Rędziniak, Anna, Stefan, Stanisława, Franciszek, Eugeniusz Brzyszcz, Maria, Ludwik Kuca, Zofia, Anna, Marian, Janusz, Kazimierz Filipek, Beata Lenart// Janina, Paweł, Marek Grabiec, Genowefa, Franciszek, Marian Wojciechowski// Kluk Józef, Kasza Apolonia, Michał// Monika Marek, Franciszka, Marcin// Zofia, Czesław Halat, Andrzej Cebula i zmarli z rodziny// Niemiec Stanisława, Edward// Mucha Helena, Józef, Władysław// Gorczyca Małgorzata, Helena, Franciszek Ziobro, Staroń Zygmunt, Antoni, Zofia Olszewska// Władysława, Tadeusz Bezara, Józef Dłużeń, ks. Tadeusz Porzuczek// Genowefa, Jan Olszowy, Zofia, Wojciech Świątek, Wanda, Stanisław Dworak// Helena, Władysław Kiwak, Julia, Piotr Jakubiec// Ofiara Jan, Sylwester Siuzdak, Stopa Janusz, Guzior Maria, Stanisław, Helena, Jan, Filipek Maria, Stanisław, Józef// Tadeusz Chmielowiec, Bryk Antonina, Franciszek, Helena, Ryszard, Władysław// Sitko Stanisława, Ludwik, Grażyna// Łojek Maria, Edward, Mieczysław, Bryk Maria, Eugeniusz, Popielarz Aniela, Jan, s. Gracjana, Helena, Józef, Władysława, Stanisław, Krystyna, Rita, Kazimierz, Sabina. Bryk Piotr, Julia, Józef, Anna, Michał, Anna, Roman, , Julian, Spaczyńska Weronika, Józef, Kimbar Stanisława, Paweł, Maria, Stefan, Ryszard Arabasz dusze w czyśćcu cierpiące// Eugeniusz Mazur, zmarli z rodziny Konikowskich//Bryk Ryszard, Antonina, Franciszek, Bolesław, Maria, Helena, Władysław, Róg Zofia, Stanisław, Józef, Roman, Janina, Ludwik, Wiktoria, Komaniecka Katarzyna, Franciszek, Andrzej Antosz i dusze w czyśćcu cierpiące// Andrzej Cebula, Władysława Wesołowska, Cebula, Julian, Bronisław, Weronika, Józefa, Stanisław Sum, Władysława Dzik, Karolina Kwaśnik, Andrzej i Stefan Sum//  Anna, Paweł Rozmus// Julia, Józef Czesnowski, Kaczor Stanisław, Marek, Czesnowski Jan, Adam, Helena, Zofia Tylutka//Stanisława, Franciszek Saj, Józef Porzuczek, zmarli z rodziny//Aniela, Anna, Józef Reguła, Maria, Antoni Draus, Aniela, Stefania Bryk, Maria, Jan, Józef, Stanisław Dryja// zmarli z rodziny; Pas, Marek, Głodek// ks. Józef Dudzik, ks. Marian Kulinowski, ks. Bernard Kuliński, Franciszka, Zdzisław Żuchowski, Józefa, Franciszek Frankiewicz//ks. Władysław Sitko, ks. Florek, ks. Adamczyk, Maria, Zuzanna, Antoni Sitko, Rozalia, Stanisław Sitko, Depa Antoni, Antonina, Michał, Maria, Majka Władysław, Aniela, Dłużeń Waleria, Stanisław, Pastuła Jakub, Rozalia//  Janina, Henryk Sitko, Antonina, Michał Bunarowski, Józef Micek// Katarzyna, Genowefa, Franciszek, Józef Saj, zmarli z rodziny Pipałów, ks. Florek, ks. Sitko//Jan, Rozalia, Władysław Mazur//Adela, Stanisław Kuśmider, Stefania, Władysław Klecha, Władysław Cyma, Wiesław Bąk, Julia, Jan Wiącek, Anna, Tomasz Kuśmider, Maria, Wojciech Bańka, Krzysztof Kwaśnik, ks. Florek// Sarama Krzysztof, Władysław, Zuber Jerzy, Jan, Anna, Józef, Kardyś Małgorzata//Sarama Piotr// Andrzej, Wiktoria, Stanisław Łagowski, Ludwik, Antonina, Józef, Wacław Zieliński// Franciszek, Stanisława Jemioło//Julia, Jan, Kazimierz Biesiadecki, Anna, Józef, Adam Proczek//Safin Marian, Józef, Piotr, Snopkowski Wojciech, Zofia, zmarli z rodziny//Maria, Antoni Brzyszcz, Michał, Antonina, Józef Orzech//Staroń Władysław, Maria, synowie Zbigniew, Jan// Stefania, Andrzej Bryk, Zofia, Wojciech, Tadeusz Gaweł// dusze w czyśćcu cierpiące

Koronka do Bożego miłosierdzia….

Modlitwa końcowa ; Panie, jedyne źródło i pełnio życia, z którego woli się rodzimy i jesteśmy, niech przez zasługi błogosławionej męki Twojego Syna nasi bliscy zmarli – rodzice, rodzeństwo, krewni – zostaną oczyszczeni z win i niech wejdą na ucztę Zmartwychwstałego Baranka. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Brak możliwości komentowania.