Czas nawrócenia -rekolekcje wielkopostne

 ” Nie zamykajmy naszych serc -zbawienia przyszedł czas!

Gdy Chrystus puka do twoich drzwi może ostatni już raz…”

W wielkim Poście bardzo ważne jest nasze nawrócenie jako proces -duchowego przebudzenie – czyli kolejny krok w kierunku Boga naszego Ojca. Serdecznie pragnę Was drodzy Parafianie zaprosić na rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Paweł Ciba z kolbuszowskiej fary w dniach 18-21.03.2023r

 

Nawróćmy się do Boga całym swym sercem…”

PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 18 21.2023.

Sobota                   17.00 Msza św. z nauką ogólną.

……………………………………………………………………………………………………………

Niedziela              8.00 Msza św. z nauką ogólną                                                                                                                                9.30 Msza św. z nauką ogólną                                                                                                                                  15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.   Msza św. z nauką ogólną +                                                             nauka   stanowa dla młodzieży.

………………………………………………………………………………………………………………

Poniedziałek       7.00 Msza św. z nauką dla osób starszych i chorych                                                                                         17.00 Msza św. z nauką ogólną + nauka  stanowa dla rodziców i małżonków.

……………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek              7.00 Msza św. z nauką ogólną na zakończenie rekolekcji.                                                                               17.00 Msza św. z nauką ogólną na   zakończenie rekolekcji. 

………………………………………………………………………………………………………………… 

Nauki rekolekcyjne głosi ks. Paweł Ciba z Kolbuszowej Fara.

Brak możliwości komentowania.