Drodzy Parafianie i Goście !!!

Cicha noc święta noc…pokój ludziom niesie wszem….

Czas Świąt Bożego Narodzenia pozwala nam każdego roku na nowo odkrywać bliskość Boga. Bóg przybywa, by pokazać nam drogę, która prowadzi do prawdziwego szczęścia. I nawet gdy na tej drodze pojawia się Krzyż, On nigdy nie pozostawia nas w samotności.

Pragnę dołączyć się do tej radosnej nowiny i złożyć najlepsze życzenia wszystkim rodzinom naszej parafii, dzieciom i młodym wchodzącym z nadzieją w życie, a także chorym i osobom w podeszłym wieku, zwłaszcza samotnym.

W tych pięknych Bożonarodzeniowych chwilach, życzę  wszystkim radości, jaką daje bliskość Boga. Życzę pogody ducha. Jako uczniowie Jezusa mamy płynącą z wiary pewność, że chociaż nie wszystko w życiu układa się zawsze po naszej myśli, to jednak Bóg trzyma nas zawsze w swoich rękach.

Życzę umacniającego rodzinną miłość świętowania, dobrego zdrowia duszy i ciała. Błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego!

Wasz ks. proboszcz

Brak możliwości komentowania.