Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

Czcigodny Księże Proboszczu!

Z okazji zbliżających się imienin życzymy, aby towarzyszyła Ci bliskość Tego, który Cię powołał i któremu oddajesz swoje życie. Życzymy wytrwałości, spokoju i pogody ducha. Niech Bóg jedyny prowadzi Cię prostymi drogami. Niech przedłuża lata Twojego życia, darzy zdrowiem i pozwoli jak najowocniej dalej służyć budowaniu Królestwa Bożego na ziemi, a Matka Boża niech otacza Cię swoją opieką.

Szczęść Boże na dalsze lata posługi kapłańskiej!

 

Życzenia składamy również na ręce naszego rodaka – ks. Józefa Muchy:

Czcigodny Księże Józefie!

Przyjmij nasze najserdeczniejsze życzenia: pogody ducha, zdrowia i radości każdego dnia oraz dalszych sukcesów na kapłańskiej drodze. Życzymy Błogosławieństwa Bożego w codziennym zmaganiu się z codziennością podczas wykonywania tego szczególnego zadania, które Księdzu wyznaczył sam Bóg. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u swego Syna wszelkie łaski i siły w codziennej posłudze kapłańskiej.

Szczęść Boże!

Brak możliwości komentowania.