Życzenia

CZCIGODNY KSIĘŻE PROBOSZCZU!

To wielki zaszczyt obchodzić swoje imieniny w uroczystość św. Józefa. W blasku świętości patrona, pragniemy złożyć Ci proste, ale podyktowane sercem życzenia.

Życzymy Ci, drogi Gospodarzu, aby dobry Bóg nie szczędził Ci łaski zdrowia i siły w pracy duszpasterskiej wśród osób, do których zostałeś posłany. Życzymy wiele radości, życzliwości od parafian oraz aby uśmiech nigdy nie znikał z Twojej twarzy.   Życzymy Ci błogosławieństwa Chrystusowego, które przenika serce, otacza dobrem, miłością i ciepłem serc tych, których spotykasz na swojej drodze życiowej.

Wierzymy, że św. Józef – nasz patron, będzie wypraszał Księdzu wszystkie potrzebne dary, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które Ksiądz podejmuje dla dobra naszej parafii.

Szczęść Boże!

Wdzięczni parafianie

 

Życzenia imieninowe składamy wszystkim solenizantom, w tym również Księdzu Józefowi Mucha – naszemu rodakowi.

Życzymy niegasnącej radości z codziennego odkrywania nieskończonej miłości Bożej i dzielenia się nią z innymi oraz zapału do podejmowania nowych wyzwań. Niech Duch Święty prowadzi Księdza i umacnia w posłudze kapłańskiej, a Jezus Chrystus obdarza wszelkimi łaskami, niech daje Księdzu siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu słowa Bożego, a Święty Józef wyprasza potrzebne łaski. Szczęść Boże!

Brak możliwości komentowania.